7 способів бути жінкою, яка приваблює та закохує у себе всіх чоловіків
Життєві поради

7 способів бути жінкою, яка приваблює та закохує у себе всіх чоловіків

Привабливість — це зовнішня ознака, це ще й риса характеру. Те, як ми тримаємося на людях, як говоримо, як жестикулюємо, як реагуємо на оточуючих — все це має таке ж значення для привабливого образу, як і добрий смак у одязі, парфуми, акуратність та інше.

Ми зібрали кілька способів бути привабливими для протилежної статі. Отже…

Вмійте фліртувати

Чоловікам подобається дівчата, котрі вміють фліртувати. Правда потрібно триматися розумних кордонів і не переходити межу, де флірт стає заграванням.

Будь жінкою, яку приймають його друзі

Це дуже важливо. Вмійте залишатися милою та веселою в компанії його друзів, навіть якщо вони вам не подобаються. Насправді чоловіки звертають увагу на те, як їхні друзі ставляться до його обраниці, і як його обраниця ставиться до його друзів.

Вмійте виходити з незручних ситуацій

Найпростіше це робити за допомогою гумору. Чоловікам подобаються дівчата, які можуть посміятися з себе або звести нанівець конфлікт.

Дозволяйте йому бути сильним

Просіть його про допомогу в якихось дрібницях, говоріть про те, що без нього б не впоралися… Ніщо насправді не надає нам впевненості у стосунках, як почуття незамінності та важливості у житті партнера.

Будьте жінкою, для якої стосунки – це не сенс життя

Будьте дівчиною, яка має свої інтереси. Проводьте час зі своїми друзями, за хобі чи улюбленою роботою. І дозволяйте йому теж мати своє життя поза цими стосунками.

Будьте розумною

Але не зазнавайтеся.

Носіть те, що йому подобається

Очевидно не тільки це, але майте в гардеробі пару трійку речей, які йому справді подобаються.