ТОП-3 найненадійніших знаків Зодіаку серед чоловіків
Гумор та позитив

ТОП-3 найненадійніших знаків Зодіаку серед чоловіків

Вірити в гороскопи чи ні – особиста справа кожного, але не заперечуватимемо, що наші предки ще багато років тому пояснювали все, що відбувається астрологією. Можна скільки завгодно називати астрологію лженаукою, проте кожна з нас обов’язково натисне на щоденний гороскоп і, тим більше, гороскоп сумісності з потенційним обранцем.

Ми прочитали кілометри характеристик у різних джерелах і зібрали статистику, до якої не обов’язково ставитися серйозно. Але! Якщо цей чоловік тобі не передзвонив – цілком можливо, справа не в тобі. Може, він просто Діва.

Діва

Чоловіки-Діви, нічого особистого, але щось ви у своєму житті начудили такого, що жінки вважають вас не порядними та сумлінними партнерами. Діви – ті партнери, які надто довго вирішуються на одруження. Ну, і з ухваленням важливих рішень у вас не дуже. Може, час перестати бути егоїстами?

Скорпіони

Незважаючи на те, що цей знак Зодіаку вважається найсексуальнішим, довіри серед жінок чоловіки-Скорпіони не заслужили. Дівчата вважають вас легковажними бабіями. І якщо ви хочете спростувати цей факт, не чекайте біля моря погоди, а просто ДІЙТЕ.

Терези

“Я не люблю дружину”, “Ми живемо заради дітей”, “Давай почекаємо, поки старший закінчить школу”, “Я заради тебе зірку з неба дістану!” Хлопці-Терези, ми все це вже не раз чули. Давайте за фактом: зірок у небі не бачимо, розлучення теж, синові ще років 7 до випускного. Перестаньте обманювати самі себе та нас у тому числі.

Дівчата, ми не претендуємо на прогнози Ванги. Але особистий досвід часом дорожчий за найкращі провісниці. Посперечаємось?

За матеріалами