Найбільші розпусники серед чоловіків по знаку Зодіаку
Гумор та позитив

Найбільші розпусники серед чоловіків по знаку Зодіаку

Сеkс люблять всі, але не кожен готовий піти на експерименти в ліжку. Ми розкриваємо, хто з калейдоскопа заслуговує бути в списку «Найбільш розпусні знаки Зодіаку».

Овен

Зв’язалася з Овном? Тоді роби в ліжку все, що душа забажає! Якщо у тебе в далекому ящику причаїлися найпотаємніші сексуальні фантазії, то краще втілити їх в реальність з Овном. Ці хлопці вітають будь-які експерименти, крім голодування. Цьому знаку властива впертість, тому в ліжку саме в їх руках повинна бути влада.

Ти повинна бути готовою до веселої і тривалої поїзки на цьому «дикому бику» – з Овна просто так зістрибнути не вийти. Не даремно він очолює список «Найбільш розпусних знаків Зодіаку».

Стрілець

Говорячи про примхи, згадаєш про Стрільців. Ці хлопці стріляють рідко, але влучно, так, що не закохатися неможливо! Цей знак любить дивні речі в ліжку, про які не прийнято говорити вголос. В інтимному плані вони любителі поекспериментувати (БДСМ, бандаж, фут-фетиш) і намагаються доставити максимальне задоволення своєму партнеру.

Не намагайся зайнятися з цим знаком сеkcом в ліжку і при вимкненому світлі. Стрільці люблять отримувати задоволення очима.

Діва

Нехай назва знака не дасть тобі запудрити голову. Діви – далеко не незаймані в плані сеkсу. У житті вони славляться своєю турботою до оточуючих, а в інтимному плані вони стають повними егоїстами. Діви люблять, коли їм до вподоби різними способами – будь це хороший м*нет (або навпаки у випадку з дівчатами) або еротичний масаж.

Крім того, у Дів яскраво виражено почуття довіри до свого партнера. Тому не соромся використовувати сеkс-іграшки в подальших експериментах.

Водолій

У Водоліїв є один спосіб займатися цим і це брудний, жорсткий сеkс. Романтика і довгі прелюдії не цікавлять представників цього знака. У сеkсі їм важливий процес, навіть не сам результат. Вони отримують справжнє задоволення, займаючись коханням.

Любителі «жорсткіше» нерідко долучаються до БДСМ-культури. Але навіть якщо це не так, але не проти того, щоб шльопнути свою партнерку по попі, зробити «удушення» або схопити за волосся в позиції доггі-стайл.

Скорпіон

Скорпіони – боги сеkсу, не інакше! Таємний любовний зв’язок у людей, які коли-небудь займалися сеkсом з цим знаком, залишається на все життя. Адже Скорпіонами завжди рухає пристрасть. У ліжку вони вимотують не гірше будь-якого кардіо-тренування так, що після сеkсу хочеться відразу відкинутися і заснути міцним сном. Крім того, витривалі Скорпіони прекрасно відчувають тіло партнера і намагаються зробити так, щоб обидві сторони отримали максимальне задоволення.

До речі, якщо у вас стався «сеkс-матч», то чекай пропозиції руки і серця, так як Скорпіони цінують цей пункт в стосунках. Правда, думай, як йому не набриднути. Не даремно він зайняв перше місце в списку «розпусні знаки Зодіаку». Скорпіони люблять поглинати партнера, який повністю віддається йому. Але як тільки це переходить в рутину, підступний Скорпіон думає про зраду або зміну любовної половинки.

За матеріалами