5 речей, які не роблять у соцмережах щасливі пари
Життєві поради

5 речей, які не роблять у соцмережах щасливі пари

Ти зі своїм коханим постійно тримайтеся за руки, цілуєтеся, де тільки можливо і публікуєте спільні знімки в соцмережах? Знайоме? Так починаються всі стандартні стосунки. Але після цього настає період, під час якого “половинки” стають знову “особистостями”. 

1. Не ставлять спільні фото і не стежать за колишніми

Минуле вже пройшло, а тепер справжні і щасливі стосунки, а значить, про них не варто кричати на повний голос. Щасливим парам не потрібно підтвердження свого щастя. В телефоні в них повно спільних знімків, але в соцмережі вони їх не заливають.

2. Не тегають один одного (часто)

Соцмережі — це, так чи інакше відображення реального життя. І тега свого партнера по будь-якого приводу дивно. “Ми з котиком прибираємо в квартирі”, “ми з коханим чистимо картоплю”. Що? У реальному житті така поведінка — вагома ознака бажання знайти над улюбленим тотальний контроль і підпорядкувати собі. Щасливі пари так не роблять. Вони дають свободу і особистий простір один одному.

3. Не зізнаються в коханні

Якщо є необхідність кричати на всіх кутах “Ми – щасливі!”, то значить, є необхідність доводити це в першу чергу самим собі. Тому щасливі пари говорять ці назви одна одній наодинці, а в соцмережах навіть не заїкаються.

4. Не з’ясовують стосунки в коментарях (взагалі!)

З’ясовувати стосунки в коментарях — це як бити посуд в реальності. Навіщо воно треба. Нерви псувати, тільки і всього. У первуб чергу це ознака проблеми, тому як публічні сварки означають, що хтось із партнерів потребує мовчазної (чи не дуже) підтримки оточуючих. А таких в соцмережах дуже багато!

5. Не ховають пости один від одного

Ставлення – це, в першу чергу, повага. Тому, навіть якщо партнер не згоден з думкою половини – приховувати від нього пост не варто. І щасливі пари цього не роблять.

Джерело