12 помилок, які заважають жінкам побудувати здорові стосунки
Життєві поради

12 помилок, які заважають жінкам побудувати здорові стосунки

Якщо ви кажете йому, що все гаразд, а потім дуєтесь в очікуванні, що він прочитає ваші думки, то в результаті лише розлютитесь і образитеся. Будьте щирими із партнером.

1. Перекладання на нього своєї невпевненості

Він не винен у тому, що ви здається собі товстою, що у вас з’являються прищі та мікрозморшки біля очей або що ви боїтеся його залицяння до когось молодшого. Все це ваші особисті проблеми, які не потрібно переносити у стосунки.

Якщо він ще з вами, знаить вважає вас привабливою. Не змушуйте його розлюбити вас своїми розмовами про свої недоліки. Цілком можливо, що він їх навіть не помічає, поки ви самі не вкажете йому на них. То навіщо ж привертати до них увагу?

2. Намагання його змінити

Важливо приймати свого партнера таким, яким він є. Не критикуйте його і не змушуйте почуватися дурним. Скажіть щось таке, що дасть йому відчути себе добре та надихне на зміни за власною ініціативою. Наприклад: «Ти виглядаєш дуже сексуально, але ще сексуальніше ці штани виглядали б із тими туфлями».

3. Ви виходите з себе, якщо він дивиться чи розмовляє з іншою жінкою

Звичка заглядатися на жінок закладена у чоловіках природою. А якщо ви звинувачуватимете його за це, то лише покажете свою невпевненість у собі.

Якщо ви ревнуєте щоразу, коли поруч із ним опиняється інша жінка, подумайте. Причиною ваших ревнощів може бути як відсутність довіри у стосунках, так і необхідність підняти свою самооцінку.

4. Відсутність поваги до його бажання усамітнитися

Якщо у нього поганий настрій або йому не хочеться розмовляти, не дошкуляйте його. На відміну від жінок, хлопці не люблять говорити про свої проблеми. Вони просто роблять паузу і розбираються з усім у собі.

5. Відсутність турботи про себе

Дуже сумно бачити, як багато жінок перестають стежити за собою після того, як починають зустрічатися з кимось. Якщо вже на те пішло, то у стосунках ви повинні почати ще більше старатися, щоб підтримувати почуття та вібрацію сексуальної енергії.

6. Відсутність свого життя

Не будьте однією з тих дівчат, які після знайомства з чоловіком одразу ж забувають своїх подруг та свої інтереси. Це ніколи не закінчується добре і змушує вас виглядати залежною.

7. Пасивно-агресивна поведінка

Як правило, чоловік більш прямолінійний, ніж жінка. І якщо ви кажете йому, що все гаразд, а потім дуєтесь в очікуванні, що він випитуватиме вас, то в результаті лише розлютитесь і образитеся. Будьте щирими з партнером щодо ваших проблем.

8. Скарги

Ідеальних чоловіків немає. Жоден хлопець не дасть вам усе, чого хочете. І рано чи пізно неминуче настане момент, коли ви опинитеся незадоволені тим, що він робить. Коли це станеться, не нийте. Найкращою стратегією буде сказати йому, чого ви насправді хочете («Мені подобається, коли ти…»), а не стверджувати про те, чого не хочете («Ну чому ти ніколи не…?»).

9. Ви його не цінуєте

Припиніть звертати увагу лише на речі, яких він не робить, і зверніть увагу на те, що робить, а потім визнайте це та виявіть подяку! Чим більше захоплення ви йому висловлюєте, тим активніше він намагатиметься вам догодити.

10. Жорсткість/Ниття/Буркотливість

Погані дні бувають у всіх. Однак у ваших інтересах намагатися не поводитися потворно. Нікому не хочеться бути поруч із буркотливою жінкою. Нас усіх притягує до тих, хто випромінює позитивну енергію.

Прокидайтеся з усмішкою на обличчі, частіше висловлюйте вдячність і помічайте гарні речі у житті та стосунках. Це не тільки допоможе вашим стосункам, а й покращить ваше життя загалом.

11. Кохання, яке не дає йому відчути себе коханим

Кожен відчуває кохання по-своєму. Зверніть увагу на те, як він реагує на ті чи інші речі, щоб визначити, що змушує його відчути себе коханим (це буде очевидно), а потім постарайтеся робити все це якнайчастіше.

12. Поспіх

Вступаючи з кимось у стосунки, спочатку необхідно притертись один до одного. Якщо ж ви з головою занурюєтеся в кохання і проводите з цією людиною весь свій час, то, напевно, пропустите тривожні дзвіночки. Справа в тому, що ваш розум опиняється під контролем емоцій. Не поспішайте, щоб у процесі не втратити себе. Таким чином вам вдасться уникнути стосунків із тим, хто вам абсолютно не підходить.

За матеріалами