5 речей, які заважають хорошим людям знайти собі пару
Психологія

5 речей, які заважають хорошим людям знайти собі пару

Якщо вам не щастить в особистому житті, не поспішайте впадати у відчай. Пропонуємо ознайомитися з п’ятьма причинами, які не дають хорошим і добрим людям знайти партнера на все життя. Можливо, прийшов час дещо в собі змінити?

Ви – добра, мила, чуйна і компанійська людина. Чому ж вам тоді тотально не щастить в особистому житті. Начебто нові стосунки починають розвиватися в потрібному ключі… І тут – бац! Знову розставання. Ось п’ять причин, чому не вдається знайти собі пару:

№5. Ви надмірно милі

Ви звикли звинувачувати виключно себе, якщо на побаченні щось пішло не так? Караєте себе за невдало сказане слово і взагалі за погану погоду? Пам’ятайте, ніхто не досконалий. І будьте до себе більш поблажливі. Прагнення завжди і всюди бути хорошим мало хто оцінить. А ось скористатися цим захочуть багато.

№4. Ви – жіночої статі

Так, бути жінкою складно і дорого, до того ж у вас в рази менше варіантів створити пару. Почасти у цьому винна демографія: чоловіків у багатьох країнах Європи і Америки менше, ніж дам. Ось і виходить, що націлених на шлюб дівчат більше, ніж чоловіків. І на «ринку наречених» виникає серйозна конкуренція.

№3. Ви швидко прив’язуєтеся

Нічого немає гарного в тому, що ви занадто швидко прив’язується до партнера, без кінця чекаєте дзвінка, перевіряєте пошту, самі засинаєте його повідомленнями і так далі. І часто не хочете подивитися правді в очі і сказати собі, що ця людина абсолютно вам не підходить. В результаті після кожного нового розставання ви опиняєтеся з розбитим серцем, і потрібно починати все спочатку.

№2. Ви – дивна людина

Ніхто не говорить, що вам слід було б записатися на прийом до психотерапевта. Але деякі ваші витівки бентежать, вводять в ступор. Особливо, якщо ви познайомилися з людиною зовсім недавно. Так, кожен в нашому світі має право на самовираження. Але не всі сприймають на ура чужі дивацтва і екстравагантності. Може, варто зменшити обороти?

№1. Вам банально не щастить

Буває й таке. Можливо, ваші прекрасні людські якості притягують як магнітом всяких маніпуляторів, егоїстів і інших суб’єктів, для яких розвиток серйозних стосунків з вами – остання справа.

Не варто впадати у відчай. Інакше ви ризикуєте опинитися в замкнутому колі, коли опускаються руки, не хочеться стежити за зовнішнім виглядом і навіть виходити на вулицю. Тут і до депресії рукою подати.

Не сприймайте невдачі в стосунках як щось раз і назавжди встановлене. Повірте, ваша «доля» ходить десь поруч. І ви все одно зустрінетеся в потрібний час в потрібному місці.

А поки корисно задуматися: «Може мені більше приділяти часу своїй персоні?». Присвятіть час захопленням, розвивайтеся. Цікаві люди притягують до себе. Можливо, якщо ви розширите коло знайомств, це піде вам на користь.