Ніколи не зустрічайтесь з чоловіком, який дозволяє собі ці 6 речей в інтимі!
Мотивація

Ніколи не зустрічайтесь з чоловіком, який дозволяє собі ці 6 речей в інтимі!

У психології існує таке поняття як «види сексуального примусу». Зрозуміло, мова йде не про фізичний примус, а про психологічний тиск, яке партнер надає, наприклад, словами, що в ліжку «ви брудна шльондра», або постійним натяком, що «пора б дитину завести, а то годинник цокає».

Так ось, існує ще кілька способів чинити тиск. Зазвичай, це проявляється в неповазі до вашого інтимного життя.

1. Партнер вимагає близькості, коли ви втомилися або хворі.

Тут без комендарів, думаємо, і так все зрозуміло. Ніхто немає права примушувати вас до інтиму, коли ви цього не хочете і не можете.

2. Він вимагає підпорядкування в ліжку.

Іноді це може бути досить грубо і навіть боляче. Якщо вам це не подобається, то варто ясно про це сказати, тому що це вже насильство.

3. Образи під час близькості теж вид сексуального насильства.

Коли партнер називає вас повією, шльондрою, або висміює недосвідченість… Все це вказує на те, що він вас неповажає.

4. Він нав’язує вам свої фантазії.

Просить запросити подругу або поекспериментувати. Психологи впевнені, якщо вам не хочеться того, чого хоче ваш партнер, то ви не зобов’язані це виконувати.

5. Він змушує вас відчувати себе винуватою через відсутність сеkсу.

Справа в тому, що абсолютно в усіх відношеннях приходить момент розладу, коли проблеми на роботі, в сім’ї, з друзями, і це нормально, що вам в цей момент не хочеться близькості. Але якщо партнер цього не розуміє або починає на цьому спекулювати, то це вже вірна ознака неповаги.

6. Він примушує завести дітей.

Мабуть, один із найменш поширених тисків, але такий теж існує. Пам’ятайте, якщо ви не готові стати мамою, то не варто піддаватися. Ви вільні в такому серйозному питанні керуватися своїми власними почуттями. Все ж таки, діти – це важливий крок. І вирішувати це питання мають обидва парнери.