Зрад ніколи не буде! Ці 5 речей здатні міцно скріпити будь-який шлюб
Життєві поради

Зрад ніколи не буде! Ці 5 речей здатні міцно скріпити будь-який шлюб

Подружня зрада – це маркер, симптом нещасливого шлюбу. Йдеться про незадоволені потреби подружжя у шлюбі. Не отримуючи чогось в сім’ї, чоловік або дружина шукають це на стороні.

Зраду здатна подолати не кожна сім’я. Тому простіше зайнятися подружніми стосунками при перших «дзвіночках» незадоволеності, ніж піддавати свій шлюб такому випробуванню.

Американський дослідник, автор книги «Його потреби, її потреби: побудова шлюбу без зрад» Віллард Хадлі провів експеримент за участю більше 800 пар і виділив основні потреби чоловіків і жінок у шлюбі, при задоволенні яких, подружжя вважають один одного неймовірними.

Таким чином, існують п’ять потреб в шлюбі, задоволення яких різко знижує можливість подружньої зради.

Ось вони:

1. У жінок – це потреба в ніжності. Коли чоловік дарує жінці квіти, обіймає її, цілує, тримає за руку, жінка відчуває, що партнер любить її як жінку.

У чоловіків – потреба в сеkсуальній задоволеності. Часто в терапії жінки скаржаться на відсутність ніжності з боку чоловіка, як правило, ті ж жінки діляться, що регулярно відмовляють чоловікові в інтимності. Ці потреби парні: якщо чоловік не проявляє ніжності, сеkсу він не отримає, якщо жінка відмовляє чоловіку в сеkсуальному спілкуванні, ніжності він не проявить.

2. У жінок: потреба в розмові. Жінка потребує, щоб чоловік слухав її, емоційно реагував на те, чим ділиться дружина. У період залицяння пари багато розмовляють, демонструючи один одному свою зацікавленість і любов. Жінки чекають, що така зацікавленість збережеться і в шлюбі. Хадлі в результаті дослідження виявив, що для задоволення цієї потреби жінці необхідно близько 15 годин в тиждень безроздільної уваги партнера. Це близько 2 годин на день.

Для чоловіка жінка повинна бути хорошим товаришем по відпочинку і розвагам. Нерідко до шлюбу жінки із задоволенням залучаються до розваг партера: ходять на риболовлю, дивляться футбол і т.д. У шлюбі ж намагаються захопити партнера своїм дозвіллям. Або просто дозволяють партнеру одному відпочивати і розважатися. Це може бути дуже небезпечно для шлюбу, оскільки, на їхнє здивування, чоловіки надають велике значення здатності подружжя стати вірним товаришем по відпочинку і розвагам.

3. Жіноча потреба – чесність і відкритість чоловіка. Жінка потребує правди, як в повсякденних справах, так і в екстрених випадках, як у дрібницях, так і в великих справах. Якщо чоловік приховує інформацію або обманює, його надійність для жінки руйнується. Жінка може відчувати себе небезпечно.

Чоловіча потреба: фізична привабливість дружини. Ця потреба має два аспекти. Перший, це можливість пред’явити привабливу жінку суспільству в якості дружини. Другий аспект – в любовних стосунках чоловікові важко цінувати дружину тільки за душевні якості. Чоловіки мають глибоку потребу у фізичній привабливості для подружжя.

4. Жінка потребує достатньої кількості грошей. Можливо, грошей ніколи не буває багато, але при цьому є цілком конкретна сума, якої достатньо для життя, коли є безпека і впевненість у завтрашньому дні. Жінки хочуть мати вільний вибір між домогосподаркою і кар’єрою.

Чоловік потребує домашнього затишку. Потреба чоловіка в спокої і домашньому комфорті настільки велика, що вони часто фантазують про те, як дружина зустрічає його з радістю і любов’ю у дверях будинку, в якому слухняні діти раді йому і запрошують приєднатися до комфорту добре влаштованого будинку. Ця фантазія має продовження в тому, що дружина запрошує його сісти і розслабитися перед смачною вечерею. Далі сім’я виходить на вечірню прогулянку, після якої діти спокійно йдуть спати. Потім вони розслабляються з дружиною, розмовляють, трохи дивляться телевізор, потім відправляються в спальню, щоб зайнятися сеkсом. Дружини можуть посміятися над таким сценарієм. Реальність часто пред’являє інші обставини. Але потреба така у чоловіків є.

5. Жінці важливо, щоб чоловік був хорошим батьком для своїх дітей. Навіть не просто хорошим батьком, а прикладом для наслідування. Дружині важливо бачити дитину в руках коханого чоловіка.

Чоловік потребує захоплення. Чоловік хоче пишатися собою. Захоплення слід відрізняти від оцінок. «Ти молодець, ти крутий, ти найкращий» – це оцінка. Захоплення можна виразити через почуття, яке викликає у жінки поведінка чоловіка. Наприклад, «Я радію, коли бачу твої досягнення», «Мені приємно, коли ти красиво одягнений», «Я захоплююся тобою і відчуваю опору, коли ти захищаєш мене в чому-небудь». Найважливіше, що захоплюватися потрібно щиро, нехай це буде щось маленьке і незначне, але те, що викликає справжні позитивні емоції.

При задоволенні цих потреб партнери вважають один одного прекрасними все життя, подружні узи стають міцнішими, зміцнюється основа для взаємного кохання і вірності.

За матеріалами