Найотруйніші любовні союзи серед знаків Зодіаку. Їм дуже важко жити разом!
Цікаво знати

Найотруйніші любовні союзи серед знаків Зодіаку. Їм дуже важко жити разом!

Спочатку вони можуть кохати один одного, але потім починається життя…

Навіть у стосунках між двома людьми, що люблять, іноді проростає тріщина, і це трапляється через те, що вони просто не підходять один до одного.

Сумісність – це, перш за все, розуміння та визнання потреб один одного. Люди, які перебувають у стосунках, можуть погоджуватися і не погоджуватися в різних питаннях, але, як би там не було, важливо з повагою ставитися до рішень партнера.

Є знаки Зодіаку, поєднання яких може бути досить токсичним. Зверніть увагу на ці 6 комбінацій.

Лев та Рак

Зустріч цих знаків навряд чи може закінчитися чимось добрим. У той час як Раки очікують, що їхній зв’язок з партнером виявиться глибоким і душевним, Лев перебуває у владі постійної невпевненості, яка руйнує його любовний настрій.

Крайня емоційна варіативність Лева – моментальний перехід від турботи до зайвої критичності – відлякує партнера. Раки, будучи людьми м’якими, приймають усе це близько до серця, а спалахи гніву, які вони використовують як свій захисний механізм, зводять нанівець.

Козеріг та Водолій

Козеріг та Водолій відомі своєю рішучістю, і саме ця риса притягує їх один до одного (а також розводить по різні боки). У той час як Козероги готові вкладати себе в любовний союз, Водолії керують стосунками як практики.

Така диспозиція перетворює Водолія на домінуючий бік стосунків, а Козерога – на залежний, якому доводиться весь час доводити свою цінність. Зрештою, їхній рішучий намір виправити один одного за допомогою стусанів або стає причиною жорстокої сварки, або причиною відходу одного з партнерів, у якого просто не витримують нерви.

Діва та Близнюки

Ви або мешкаєте життя в мріях, або займаючись практичними справами. Саме тому довго співіснувати поруч ці два кардинально відмінні світогляди не зможуть. У той час як Близнюки є мрійливою натурою, Діви емоційно відсторонені персони, які намагаються знайти практичні шляхи вирішення для будь-яких питань.

Їхні стосунки не мають шансів на успіх, оскільки Діви у важкі часи просто можуть піти, залишивши Близнюків із розбитим серцем. Простіше кажучи, Дівам набридає, що Близнюки вважають за краще ховатися від проблем у коконі своїх фантазій, тоді як вони працюють над тим, щоб діяти практично.

Терези та Телець

Вони подібні до дзеркал; представники цих знаків дуже схожі, вони мають навіть якийсь телепатичний зв’язок. Обидва не просто люблять, а люблять один одного, тому навіть думка про розлуку здається їм нестерпною. Спочатку ці знаки насолоджуються стосунками, але потім вони починають легко задихатися.

Впертість Тельця і ​​відчайдушне бажання Терезів весь час бути правими забивають останній цвях у кришку труни їхніх стосунків. Вони добре знають і розуміють один одного, але просто не в змозі задовольнити усі вимоги, які обидва висувають у цьому союзі.

Скорпіон та Риби

Це смертельна комбінація, тому що обидва знаки відрізняються надзвичайною емоційністю та підозрілістю. Коли справа доходить до вираження любові, Скорпіони впадають у справжню нерозсудливість. Вогонь пристрасті з часом спалює все, залишаючи купку попелу, яку можна лише оплакувати. Риби живуть у своєму космічному світі, а підозрілий Скорпіон постійно душить, поступово руйнуючи любов та довіру.

Стрілець та Рак

Ці два знаки Зодіаку не те, що вступати у стосунки, навіть близько не повинні підходити один до одного. У той час як Раки не можуть дати однозначної відповіді, Стрільці, які виступають претендентами на руку і серце, буквально вибухають зсередини від нетерпіння.

Стрільці прагнуть обігнати саме життя, тоді як Раки, наскільки сильно не змінювався світ навколо них, зберігають спокій. Стрільці більше цінують сексуальний зв’язок, а Раки мріють встановити глибокий емоційний контакт; і ця незбалансованість зрештою призводить до розриву стосунків.

За матеріалами