5 знаків Зодіаку з найбільш потужним лібідо
Цікаво знати

5 знаків Зодіаку з найбільш потужним лібідо

Вони – найпристрасніші, найпривабливіші та найбільш гарячі. Справжні марафонці і найкращі коханці. Високе лібідо хотіли б мати багато, але зірки зійшлися так, що цей дар повною мірою дістався лише декільком знакам гороскопу.

Звичайно, це зовсім не означає, що народжені під іншими знаками Зодіаку – холодні та непристрасні. Просто вони – любителі, а ось ці 5 знаків – справжнісінькі професіонали вищої ліги.
Як їм вдається не сходити з марафону до глибокої старості?

Про це можна дізнатися, лише вступивши у стосунки з одним із наступних 5 знаків Зодіаку:

Телець

Для народжених під цим знаком кохання та дотики – це все. Не дивно, що вони мають настільки потужне лібідо.

Незалежно від того, чи перебуваєте ви у тривалих стосунках з цим знаком або у вашому розпорядженні – лише одна ніч, вона триватиме нескінченно. Це буде найказковіший марафон чуттєвості та насолоди.

Телець дуже трепетно ​​ставиться до тактильних знаків прояву почуттів, тому вам гарантований мільйон найсолодших поцілунків, чуттєвих дотиків та романтичних ласок.

Близькість із представниками цього знаку Зодіаку – це те, що не забувається ніколи.

Лев

Представники цього знаку завжди відкриті та готові до флірту. Причому доглядають так красиво, що встояти перед їхніми чарами ніхто не зможе. Нічого дивного, що вони користуються дикою популярністю та попитом у суспільстві.

Лев добре знає, що перед його пишнотою ніхто не встоїть, і із задоволенням цим користується. Закохати в себе всіх, правити балом і виблискувати – це він обожнює. Пристрасть до життя народжених під цим знаком сприяє просто лібідо, тому ночі з ними – це щось неймовірне. Крім того, Леви дуже креативні та винахідливі, коли йдеться про фізичну близькість. Одним словом, з ними не скучиш!

Скорпіон

Наполегливість та рішучість – ось що приваблює інші знаки у Скорпіонах. Це той випадок, коли «агресивність» приваблює і притягує.

Лібідо у Скорпіона теж на найвищому рівні. Ще ніхто не скаржився! Закоханих у Скорпіонів – хоч відбивайся.

До речі, життєвий девіз представників цього знаку Зодіаку: “Спробувати все і навіть більше!” Так що ночі повні вогню та пристрасті – гарантовані!

Стрілець

Для народжених під цим знаком сексуальна близькість – це насамперед весела пригода та одна з найулюбленіших розваг. Їхня енергія притягує партнерів, які з головою кидаються в океан пристрасті.

Стрілець – гурман та естет. При цьому любить пробувати щось нове та незвичайне. Могутнє лібідо дозволяє йому веселитися всю ніч. А вже в тому, що партнер ніколи її не забуде – немає жодних сумнівів.

Крім того, Стрільці дуже велелюбні і намагаються доставити насолоду партнеру. Щасливі будуть усі!

Водолій

Представник цього знаку Зодіаку – дуже товариський і відкритий, що приваблює інших людей. До того ж, він вміє зацікавити собою і вже не відпускати.

Водолій однаково уважний і ніжний і в тривалих стосунках, і навіть якщо ви зустрілися лише один раз. Це буде не так, як із усіма. Це буде чарівно та незвично. Ігри та веселощі. Експерименти та фантазії. Одним словом, немов у казці. Воно і не дивно – лібідо у Водолія надзвичайно високе!

За матеріалами