Ніколи не виховуйте свого чоловіка! Запам’ятайте: коханий чоловік – не ваш син
Життєві поради

Ніколи не виховуйте свого чоловіка! Запам’ятайте: коханий чоловік – не ваш син

Якщо ваш чоловік із тих, хто постійно усувається від вирішення важливих питань і роками шукає роботу, значить, настав час кинути його ліниву дупу і знайти собі когось більш відповідального.

Хлопці, як правило, дорослішають повільніше, ніж дівчата їхнього віку. І якщо вам весь час здається, що ви граєте роль матері для свого чоловіка, а не будуєте з ним повноцінні стосунки, то ця стаття призначена для вас.

1. Пустомеля

Нам усім подобаються люди, які вміють добре та складно говорити. Але якщо солодкі промови – це все, що може запропонувати ваш чоловік, якщо його слова ніколи не переходять у дії, цілком можливо, що ви у стосунках з чоловіком-дитиною, який зустрічається з вами, щоб підвищити свою самооцінку.

2. Ви його утримуєте фінансово

Немає нічого поганого в тому, що ви підтримуєте партнера у скрутні часи. Але якщо він не працює, тому що просто лінивий і бачить, що ви завжди зможете забезпечити його фінансово, значить, вам потрібно прямо зараз сказати собі “Стоп” і залишити його незріле “я” напризволяще.

3. Жалюгідний невдаха

Такі хлопці виправдовують своє тяжке становище тим, що у них не виходить знайти гідну своїм навичкам роботу, а та, що їм пропонують, не відповідає їхньому професійному рівню. Протягом усіх ваших стосунків він продовжує розповідати, що він надто кваліфікований, а його не цінують.

4. Він усувається від вирішення важливих питань

Немає нічого поганого в тому, щоб бути емансипованою жінкою, яка будує власні плани та досягає успіху. Але далеко не всі стосунки працюють подібним чином, тому що зазвичай вимагають участі обох сторін рівною мірою. Якщо чоловік із тих, хто постійно усувається від вирішення важливих питань, значить, настав час кинути його ліниву дупу і знайти собі когось більш відповідального.

5. Він дратівливий

Коли щось починає йти не за планом, він вихлюпує на вас все своє роздратування, тому що не здатний впоратися навіть із крихітною часткою відповідальності. Він з тих, хто починає біситися, коли його просять поводитися відповідно до віку і взяти себе в руки.

6. Він дуже злий

У будь-яких стосунках, навіть найздоровіших, трапляються сварки. Але для партнерів, які стосуються один одного з повагою та любов’ю, існують певні межі, які вони ніколи не дозволять собі перейти. Але це точно не про чоловіка.

Здається, що для нього немає нічого забороненого, і він готовий сказати вам усе, що завгодно, аби зробити вам погано, незалежно від того, наскільки підло це виглядає.

7. Відкладає все на потім

Про що б ви його не попросили, він ніколи нічого не робить – може йтися як про прання білизни, так і про пошук роботи. Він із тих, хто все відкладає на «потім». Він ніколи ні до чого не ставиться серйозно.

8. Він живе з батьками

Це просто явний сигнал того, що перед вами класичний «чоловік-дитина». Якщо він живе зі своїми батьками, це є доказом того, що він ще недостатньо подорослішав, щоб мати власні стосунки.

9. Він нічого не планує

Він не складає жодних планів: ні на своє життя, ні на кар’єру, ні на життєві ситуації він взагалі нічого не планує. Все, що він отримав, було результатом ласки, наданого кимось іншим.

10. Ви завжди вибачаєтеся за нього

У нього серйозні проблеми з поведінкою, і він постійно ставить вас у незручне становище перед рештою. Щоразу, коли він виходить із кімнати, вам доводиться вибачатися перед присутніми.

За матеріалами