10 речей, які ваш чоловік ніколи не повинен у вас просити
Життєві поради

10 речей, які ваш чоловік ніколи не повинен у вас просити

Хочете знати, чого не повинен робити справжній чоловік, якщо він бажає здатися таким в очах своєї нової пасії?

Останнім часом жінки по всьому світу в один голос заявляють, що справжніх чоловіків, мовляв, не залишилося; вони, нібито, все кудись пропали.

Американські психологи пропонують свій перелік кількох помилкових питань, які, на їхню думку, справжній чоловік ніколи не повинен ставити жінці, з якою він зустрічається.

Ясна річ, що деякі поради неможливо читати без усмішки, однак якщо вдуматися, то і в них ви зможете знайти зерно істини.

1. Справжній чоловік ніколи не повинен просити у жінки, з якою нещодавно познайомився, дозволу поцілувати її.

По-перше, більшість жінок, навіть якщо б і хотіли цього, на таке питання дадуть відповідь негативно.

По-друге, задаючи таке запитання, чоловік як би демонструє себе в ролі маленького хлопчика, якиц просить дозвіл на що-небудь. Жінкам нецікаві маленькі хлопчики! Їх більше цікавлять великі мачо. І навіть якщо вона на таке питання відповість згодою, будьте впевнені, вона могла зробити це тільки з двох причин – або з жалю, або з ввічливості.

2. Справжній чоловік ніколи не повинен питати у жінки, з якою він нещодавно познайомився, коли вона змогла б ще раз зустрітися з ним.

Будь-яка жінка бажає бачити в чоловікові, перш за все, лідера, який здатний тримати ситуацію під контролем. Погодьтеся, лідер ніколи не буде питати дозволу на флірт або побачення – він просто сам його призначить.

Брутальний чоловік просто зобов’язаний оглянути жінку впевненим поглядом і сказати щось на кшталт: “Я думаю, нам слід зустрітися ще раз! Я тобі подзвоню завтра після обіду, залиш мені свій номер телефону.”

Або відразу дізнатися у жінки, яке місце вона хотіла б відвідати наступного разу.

3. Справжній чоловік ніколи не повинен хвалитися своїм будинком або машиною перед жінкою, з якою він щойно познайомився, навіть якщо вони у нього, насправді, чудові.

В очах будь-якої жінки такі фрази лише будуть виглядати жалюгідною спробою справити на неї враження через матеріальні цінності, як ніби-то всі інші способи вже були перепробувані; або як нібито всіх інших способів вона просто не гідна.

Справжній чоловік повинен знати, що його чудовий будинок або дорога машина і так справлять враження на жінку, якщо вона їх коли-небудь побачить.

4. Справжній чоловік, призначаючи побачення своїй дамі серця, з якою він нещодавно познайомився, ніколи не повинен питати у неї, що вона робить сьогодні ввечері.

Так можна ще дуже довго не потрапити на побачення з нею!

Справжній чоловік повинен брати ініціативу в свої руки (тим більше, що від нього цього чекають!) і самостійно запропонувати жінці програму майбутнього вечора, продемонструвавши тим самим, що він є людиною, здатною взяти на себе вантаж прийняття всіх рішень в цьому житті.

5. Справжній чоловік ніколи не повинен питати у жінки, з якою він нещодавно познайомився, чи подобається він їй.

Це одна з тих фраз, яка здатна миттєво відвернути увагу жінки від такого чоловіка. Справжній чоловік повинен апріорі вважати, що він подобається тій жінці, до якої залицяється (навіть якщо це і не зовсім так, або зовсім не так!).

Проте, таке питання задавати категорично не можна, так як будь-яка жінка миттєво зрозуміє, що ви невпевнені в собі. А невпевнений у собі чоловік вже не може вважатися справжнім чоловіком!

6. Справжній чоловік ніколи не буде домагатися у жінки, з якою він нещодавно почав зустрічатися, пояснень, чому вона не відповіла на його повідомлення.

Робити цього не можна ні в якому разі з двох причин: по-перше, жінка подумає, що чоловік намагається контролювати її через те, що сумнівається в своїй власній спроможності, як мачо. По-друге, таке питання може викликати у жінки почуття провини, після якого вона просто не захоче з вами спілкуватися зовсім – аби не відчути це знову, і не потрапити в незручне становище!

7. Справжній чоловік ніколи не буде питати жінку, з якою він зустрічається (як би довго це не було!), зі скількома чоловіками вона зустрічалася (або ще того гірше – переспала) до нього.

Це найголовніше питання, на яке кожна нормальна жінка, по-перше, не відповідь, а по-друге, відразу ж відчує, що такий чоловік не до кінця впевнений у собі, а тому навряд чи може претендувати на звання мачо або брутального чоловіка.

8. Справжній чоловік ніколи не повинен якимись напівнатяками давати зрозуміти жінці, з якою він тільки що випадково познайомився, що був би не проти запросити її на побачення.

Такий чоловік, швидше за все, зіткнеться з глухою стіною нерозуміння і не дочекається допомоги від жінки в цьому нелегкому питанні.

І це буде зовсім не тому, що жінка не зрозуміє і не побачить таке бажання в цьому чоловікові – звичайно ж, вона про все здогадається! Але жінці потрібен справжній мачо, який би взяв ініціативу в свої руки, і не показував би, як він пасує перед нею.

9. Справжній чоловік, якщо він в перший раз подзвонив жінці, з якою лише недавно познайомився і взяв телефон, не стане відразу ж призначати їй побачення.

Причин, знову ж таки, дві: по-перше, призначаючи після першого телефонного дзвінка дівчині перше побачення, чоловік стає вкрай передбачуваним.

По-друге, роблячи це, чоловік позбавляє жінку можливості самій набрати цього чоловіка (причому, несподівано для нього і для себе в тому числі!).

Справжній чоловік просто поцікавиться її справами, настроєм. Потім подякує за розмову, попрощається і пообіцяє скоро знову набрати її. Будьте впевнені – якщо ви цього не зробите, то жінка сама набере вас.

10. Справжній чоловік ніколи не буде відгукуватися погано про друзів і подруг своєї жінки, з якою він нещодавно познайомився, особливо якщо він нікого не знає з її компанії!

І вже, звичайно, справжній чоловік, також, не дозволить собі нехороших висловлювань з приводу мами жінки, з якою він нещодавно познайомився, або давно зустрічається.

Якщо такий чоловік дозволить собі подібні висловлювання, він тут же плавно “сповзе” в розряд “несправжніх” чоловіків, якого краще тримати подалі як від своєї компанії, так і від своєї мами.

За матеріалами