4 знаки Зодіаку, які постійно хочуть, щоб їх пошкодували
Цікаво знати

4 знаки Зодіаку, які постійно хочуть, щоб їх пошкодували

Ви точно знаєте таких людей: вони постійно пишуть повні скорботи та розпачу пости у соціальних мережах, щоб їх, бідненьких, пошкодували та підбадьорили. При зустрічі — буквально засипають вас розповідями про невдачу, вічні проблеми та нещастя.

Справа в тому, що всі вони й раді не скаржитися, та не можуть: під такими зірками народилися. Хтось може подумати, що вони шукають співчуття, натискаючи на жалість. Але справа в іншому: такі люди дійсно бачать все виключно у похмурому світлі, тому постійно страждають. А ось страждати мовчки — не вміють і не можуть: вони хочуть, щоб дізнався про це весь світ!

Отже, народжені під цими 4 знаки Зодіаку постійно розповідають історії «о, горе мені» в Інтернеті та реальному житті:

Риби

Представники цього знака Зодіаку, здається, знають рецепт, як впасти в депресію з приводу і без. Основний їх «коник» – це самопожертва. Оскільки вони емпатичні та співчувають іншим людям, то очікують такого ж відношення натомість. Проте наш світ прагматичний і раціональний, так що в більшості випадків вони тільки розчаровуються і засмучуються. Проте не можуть утриматися і продовжують жертвувати собою заради інших. Звичайно – описуючи це в найяскравіших фарбах і закликаючи до жалю до своєї особи.

Рак

У народжених під цим знаком Зодіаку не дуже висока самооцінка, але при цьому вони дуже егоцентричні. Раки примхливі, схильні до рефлексій, що нерідко призводить до серйозної депресії. Що прикро — вона рукотворна: самі вигадали — самі сумують. Більше того, Рак потребує постійної уваги, яку буквально «вибиває» з інших за допомогою жалюгідних історій про свою «сумну долю».

Терези

Представники цього знака можуть бути дуже норовливими, іноді навіть нарцисичними. Їм потрібна увага, цілком і повністю. Якщо ви хоч трохи відволіклися – відразу ж починають “тиснути” на жалість. Їх улюблений спосіб – зобразити глибоку образу і зробити це якомога більш публічно. Благо, є соціальні мережі — є де «розвернутися».

Діва

Як правило, народженим під цим знаком Зодіаку просто подобається скаржитися на все. У своєму нескінченному прагненні до досконалості вони завжди шукають підтвердження того, що цей світ і люди в ньому є лише приводом для чергового смутку та розчарування.

Така вже Діва: вона як ніхто вміє зробити з мухи слона і помітити кожну купину на дорозі.

За матеріалами