Ось чого ви хочете в ліжку згідно з вашим знаком Зодіаку
Гумор та позитив

Ось чого ви хочете в ліжку згідно з вашим знаком Зодіаку

Овен

Овен – заповзятливий і дуже енергійний. У нього необов’язково є якесь сексуальне відхилення, він хоче, щоб сеkс був інтенсивним. Наприклад, кохатися з партнером, притиснувши його до стінки.

Телець

Телець, зазвичай, стриманий та закритий, дає собі волю у спальні. Чекайте від нього «брудних» розмов. Телець може поводитися непристойно, враховуючи, наскільки він консервативний.

Близнюки

Близнюки можуть перемикатися, але їм подобається домінувати. Наручники, батоги, всього і більше. Вони бажають бути головними.

Рак

Рак ніжний і любить чуттєвість. Щось на кшталт еротичного масажу та довгої прелюдії. Все, що змушує їх почуватися особливими.

Лев

У повсякденному житті Лев могутній і вибагливий. Він лідер і керує в будь-якій ситуації. У спальні він хоче протилежного. Підпорядкування. Він хоче, щоб хтось сказав йому, що треба робити.

Діва

Діви, як правило, суворі та критикуючі. Вони, швидше, віддадуть перевагу нестандартному сеkсу.

Терези

Терези схиблені на справедливості, тому в спальні вони чекають від партнера того ж, що й роблять самі. Наприклад, сеkсу у позі 69.

Скорпіон

Скорпіон – дуже сексуальний знак. Сеkс — один із способів, яким він фактично виявляє своє кохання, емоції тощо. Під час сеkсу вони почуваються найкомфортніше. Зазвичай для Скорпіона немає меж у сеkсі.

Стрілець

Часто думає про груповий сеkс… чи це сеkс утрьох чи оргія… Сексуальний Стрілець любить флірт. Він безперечно згоден із твердженням: «Чим більше, тим краще».

Козеріг

Нехай буде вам відомо, що Козеріг – також дуже любить сеkс. Він трудоголік і дуже відповідальний, тому в сеkсі він прагне розслаблення. Він хоче, щоб над ним взяли шефство та влаштували шоу.

Водолій

Водолій любить насолоджуватися спостереженням і може бути закінченим вуайєристом. Він не проти піти до сеkс-клубу, щоб подивитися на еротичний танець. Або, можливо, постежити за своїм партнером із кимось ще. Він збуджується від того, що спостерігає за тим, що є табу.

Риби

Рольові ігри. Творчі Риби завжди прагнуть задіяти свою дику уяву.

За матеріалами