Який ви тип жінки, згідно з вашим знаком Зодіаку
Цікаво знати

Який ви тип жінки, згідно з вашим знаком Зодіаку

Всі жінки різні, але астрологи виділили якусь закономірність, грунтуючись на даті народження різних жінок. Виявляється, що згідно знаку Зодіаку можна виділити 12 різних типів жінок. Дізнайтеся, до якого типу належите ви, і що в вас незвичайного!

Давайте зануримося в типи особистості та особливості поведінки жінок на основі їх знака Зодіаку. Повинно бути цікаво!

Овен

Жінка-Овен завжди відчуває потребу бути розпещеною. Вона вимагає цього у свого чоловіка і якщо він недостатньо докладає зусиль, то вона не посоромиться йому допомогти. Такі жінки завжди готові подбати про своє благополуччя, нікого при цьому не питаючи. Вони люблять себе і це повинно все пояснювати.

Телець

Ця панночка дуже лояльна і буде стояти поруч з тобою в найважчі часи. Вона допоможе тобі стати кращою людиною. Вона буде вірити в тебе і підтримувати, народить тобі дітей і з завидною енергійністю присвятить себе затишку в домі. Вона любить перебувати поруч з чоловіком, і він за всі її зусилля повинен нагороджувати її любов’ю і матеріальною стабільністю. Жінка-Телець цінує сімейну ідилію.

Близнюки

Близнючка – це ідеальне поєднання краси та інтелекту. Вона витончена, яскрава, кокетлива і весела. Будь-яка компанія перетвориться, якщо в ній буде жінка-Близнюк.

Вам сподобається проводити з нею час, а її знання змусять вас захоплюватися цією жінкою. Її мозок і краса – це страшна сила, яка може підкорити і погубити не одного чоловіка.

Рак

Ця жінка дуже господарська і мріє про справжню сім’ю. Ще з раннього дитинства у неї сформувалося уявлення про те, яким повинен бути її майбутній чоловік. Хоча з часом, цей образ зазнає деякиї змін, але вона все так само твердо знає кого хоче.

Цю жінку досить складно любити. Хоча спочатку може здатися, що у неї лагідний і спокійний характер, але жінка-Рак може бути досить складною. Ображатися вони майстри.

Лев

Жінка-Лев любить отримувати все і завжди перебувати в центрі уваги. Вона схожа на мачуху Білосніжки, яка постійно вдивлялася в своє чарівне дзеркальце, щоб переконатися, що саме вона – найкрасивіша на Землі.

Щоб бути з нею, ви повинні бути самовпевненим хлопцем з безліччю дчеснот і товстим гаманцем. Адже гарний образ Левиці – це дороге задоволення, яке потрібно постійно підтримувати.

Діва

Жінка Діва, вважає, що вона досконала. Навіть якщо це далеко не так, вона ніколи не прийме вашу критику на свою адресу.

Вона знає про свої чесноти і всіляко їх демонструє. Вірить, що немає нікого розумнішого за неї. Вона не сумнівається в своїй абсолютній бездоганності у всьому, і готова вказати вам на ваші вади.

Терези

Жінка-Терези – це гармонія стилю і тонких форм. Вона компанійська і весела, а також може бути справжнім бійцем. Не любить конфліктів, але не втече при першій небезпеці.

Скорпіон

З жінками-Скорпіонами важко спілкуватися. Вони таємничі і ніколи не розкривають своїх карт. Її наміри і мотиви для багатьох залишаються загадкою, тому їй потрібен справжній чоловік, а не хлопець, з яким вона могла б бути собою. Їй потрібно відчувати себе живою!

Стрілець

Жінки-Стрільці веселі і заповзятливі. Вони досить реалістичні у своїх бажаннях і ніколи не відчувають необхідності пом’якшувати свої слова. Такі жінки прагнуть до матеріального благополуччя і статусу, але на жаль, не завжди знаходять це.

Люблять галасливі компанії і коли чоловіки їх пригощають.

Козеріг

Жінки-Козероги, як справжні королеви, ніколи не погоджуються на менше. У неї відмінний смак в музиці та моді. Вона любить гарний одяг і смачно поїсти. Любить тварин більше ніж людей, і буває досить запальною.

Водолій

Водолій не з тих, хто надає чогомусь особливого значення. Вона ніколи не піде на компроміс, якщо їй ставлять свої умови. Вона начитана й імпульсивна, не терпить рутини і дурних простуватих чоловіків.

Дуже креативна і волелюбна. Її або люблять або ненавидять. З нею завжди з крайності в крайність.

Риби

Сильна воля жінки-Риби виникає з її знань, інтуїції і амбіцій. Її інтуїція може доводити її до певних крайнощів. Вона дуже співпереживаюча і тонко відчуває біль і нужду інших. Вона справжній емпат.

З дитинства любить мріяти, співати і малювати. Вона тонка натура, якій з віком стає дуже важко прийняти це жорстокий світ.

За матеріалами