Одягаємо труси назад, все скасовується!
Гумор та позитив

Одягаємо труси назад, все скасовується!

Бути звичайною самкою людини (дві руки, дві ноги, дві цицьки та попа-центр тяжкості) жінці мало. Їй хочеться бути якщо не імператрицею, то володаркою морською, тому весь свій вільний час вона витрачає на те, щоб стати Жінкою з великої Ж.

– Чим відрізняється жінка від справжньої Жінки? – Задає вона питанням на жіночих форумах. І тут колективний бабський розум підказує їй відповіді. Тільки встигай слухати, і дивися, щоб голова не пішла обертом.

Зі стародавніх переказів, стати Жінкою з великої літери Ж – все одно, що знайти Святий Грааль. Поряд з такою жінкою будь-який, навіть найгірший чоловік, дармоїд, алкоголік, автоматично стає справжнім чоловіком, з тих, що дарують квіти без нагадування і люблять тещу. Але це, як полюбляють повторювати продавці-аферисти з магазину на дивані, ще не все.

У Справжньої жінки немає потреби працювати! Її чоловік автоматично починає заробляти все більше і більше, приносячи добуте, зрозуміло, до ніг своєї володарки. А їй залишається тільки радіти життю та бути красивою. Але це ще не все!

До того ж, від Справжніх жінок не йдуть! Ніхто ніколи. Це звичайні жінки плачуть, розмазуючи соплі по щоках і нервово схлипуючи, коли чоловік побіг до коханки. Але справжня жінка не така. Справжня жінка залишається для чоловіка сеkс-символом до 80 років. Та що я говорю, до 90 років! Адже це не якась звичайна, пересічна жінка. А справжня. З великої Ж!

Спокушена такими привабливими перспективами, жінка починає, як осел за мотузкою, бігти за примарною можливістю стати справжньою Ж. Біжить кожна по-своєму, залежно від того, що говорять їй розумні гуру.

— Жінки! Одягніть спідниці! Зніміть труси та створіть тим, що було в трусах, торсіонні поля! Зваблюйте чоловіка покірністю! – кричать ведичні гури.

— Зніміть корону, поправте локус, завітайте до психоаналітика, пропрацюйте глибинні проблеми свого дитинства – кричать психогури.

— Качайте дупи, груди та ануси – кричать фітнес-гури.

— Дупи, груди та ануси не треба качати! Їх треба вміло лизати – кричать сексогури.

У бідних жінок вибухає мозок. Пробують і те, і інше, і третє, а толку й немає!

У принципі, всі теорії непогані. Але всі вони стоять одна за одною. Чому? Тому що в очах нашої жінки, яка хоче стати Жінкою з великої Ж, вони потрібні лише заради одного результату – щось із когось видоїти. Не важливо, любові, уваги, чи грошей. Сама собою ця жінка нікому не цікава. Навіть собі не цікава, не кажучи вже про інших. Все її життя – це активно про найбільш ефективне прилипання до чоловіка. Не важливо, пружною дупою, правильним локусом або вмілим анусом.

І якщо вже всі теорії стоять одна за одною, і кожному віддасться за його вірою, дозвольте мені запропонувати вам свою власну. Потім я назву її якось гарно. А поки що слухайте.

Якщо вам здається, що ваш чоловік мало приділяє вам уваги – займіть себе чимось самі. У вас дуже багато вільного часу. Купуйте собі кота, вишивку, в’язання, коханця. Чоловік одразу прочухає і скиглетиме, що мало уваги приділяєте ви.

Якщо вам здається, що ваш чоловік замало заробляє на безглуздій роботі, не треба знімати труси. Якщо ви вже зняли труси, значить у вас дуже багато вільного часу! Надягніть труси назад, і спробуйте самі залатати фінансову дірку. Можливо, після цього вам почне здаватися, що чоловік заробляє нормально або навіть добре.

Якщо вам здається, що після курсу м*нету вам куплять шубу з видрочки, значить у вас занадто багато вільного часу та надто приземлені цілі. Витратьте цей час на заробляння грошей. Тоді ви зможете купити шубу.

Якщо у вас поки що немає чоловіка, то ви не можете нити, що він замало заробляє, не приділяє уваги, не купив шубу з видрочки. Це дуже засмучує багатьох жінок. Якщо ви теж засмучені, значить, у вас дуже багато вільного часу. Займіть себе чимось цікавим, і ви станете цікавішим для оточуючих. Можливо і для потенційних чоловіків.

Чи вбереже це вас від того, що одного прекрасного дня ваш чоловік може піти? Ні, не брешу, не вбереже. Усі чоловіки рано чи пізно йдуть, і навіть порядні покидають нас, йдучи на той світ. Якщо читаючи ці рядки ви засумували, це означає, що у вас занадто багато вільного часу. Займіть себе чимось справді цікавим, тому що життя одне, а перед часом усі ми безсилі.

Ви не знаєте чим вам зайнятися? Коли я не знаю, чим мені зайнятися, я дію за одним із двох сценаріїв – йду до басейну чи читаю цікаву книжку (дивлюся фільм). Завжди діє.

Чи зроблять ці поради вас справжньою Жінкою з великою Ж? Ні, не зроблять. Але якщо ви зайняті чимось цікавим, то ваи на це, за великим рахунком, вже начхати!

Автор: Морена Морана