Чому чоловіки приповзають назад…
Психологія

Чому чоловіки приповзають назад…

Жінки йдуть далі. Вони знають свою межу.

Може чоловіки думають, що жінки завжди готові прийняти їх назад?

Один мій колишній якось запитав: «Ти б хотіла повернутися до когось зі своїх колишніх? Може час був невідповідний або ти була не готова»

Я відразу відповіла: «Ні». Ми кілька разів розходилися і знову зійшлися. Але коли з мене було досить, я більше нічого не хотіла. Незважаючи на багато спроб, двері залишалися закритими.

Ось у моєї подруги в шлюбі були проблеми. Її чоловік думав, що якщо вони розлучаться, але він зрозуміє, що зробив помилку, то повернеться через рік або два. Він був упевнений, що весь цей час вони зможуть зберігати близькі стосунки. І хоча вона любила його і хотіла, щоб у них все вийшло, вона сказала, що після розлучення почне нове життя.

Інша подруга багато з ким зустрічалася. І вона каже, що чоловіки завжди повертаються. «Не видаляй його номер. Ти захочеш знати, що це він, коли він почне дзвонити і писати».

У кожного з нас різний досвід у встосунках. Але всі жінки стикалися з тим, що колишні так чи інакше нагадували про себе. Може чоловіки думають, що якщо жінка була з ними близька, то тепер назавжди доступна їм?

Чоловіки швидше вирішують піти, але зазвичай завжди повертаються. Жінки довше вирішують, чи варто піти. Але якщо йдуть, то йдуть назавжди…

Відповідно до одного з опитувань, коли запитали, до кого першого ви звертаєтеся в разі депресії, 71% чоловіків назвали своїх дружин і тільки 39% жінок назвали своїх чоловіків. Просто у жінок більш широке і глибоке коло спілкування і емоційної підтримки, що важливо при розриві. Не те, щоб у чоловіків не було друзів і рідних, але вони не звикли шукати у них підтримки в особистих справах. Тому і розставання для них складніше.

ТАК ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ?

  • Може ти була у нього однією з… Спочатку він кинув всі сили на стосунки з іншогю. А коли з нею не вийшло, то повернувся до тебе.
  • Йому просто самотньо. Він хотів спробувати побути холостяком, але особливо не вийшло. З тобою було цікавіше.
  • Він повертається, тому що може. Тому що ти не грюкнула дверима перед його носом.
  • Він справді сумує за тобою і розуміє, що зробив помилку. Всі роблять помилки. І можливо він все усвідомив і хоче бути з тобою.
  • Він відчув, що ти забула його. Це немов шосте відчуття: коли ти тільки починаєш жити заново, з’являються колишні. Вони просто не готові бачити тебе з іншим і щасливими без них.
  • Він не був готовий до стосунків Може він пішов, коли йому потрібно було зосередитися на кар’єрі, він не був готовий ні до чого серйозного. А тепер він розібрався в своєму житті і готовий.
  • Він не хоче починати все заново. А з тобою комфортно. Він не хоче знову перебирати різних жінок і шукати любов. Його розум сповнений спогадів про тебе і він хоче все повернути.

Що робити далі – вирішувати тобі: з широкими обіймами впустити у своє життя, чи назавжди закрити двері до свого серця і будинку…. Вибір за тобою. Але попри твоє рішення, ти повинна пам’ятати: так, як колись, ніколи не буде. Дуже важко забути те, що одного разу вас покинули. Гірке усвідомлення цього ще довго буде бриніти у вас всередині…

За матеріалами