Чому навіть хороші чоловіки зраджують
Психологія

Чому навіть хороші чоловіки зраджують

До того, як я почала проводити сімейні тренінги, я 5 років пропрацювала в ескорті. Це була дуже прибуткова професія, і я познайомилася з багатьма чудовими клієнтами, супроводжуючи їх по всьому світу.

Але ця робота була емоційно гнітючою і явно не тим, чим я хотіла займатися в житті. Але я отримала унікальний інсайдерський погляд на чоловіків, як вони думають, спілкуються, як раціоналізують свої вчинки. Я нарешті зрозуміла, чому чоловік любить свою дружину і все одно зраджує їй.

Ця робота дозволила мені багато зрозуміти і про себе: чому мій чоловік пішов від мене, хоч і любив. Я зрозуміла, що я робила не так. Я зрозуміла, що загрозливі для мого шлюбу ознаки з’явилися ще задовго до кінця.

Тепер я все це застосовую в своїй роботі сімейним психологом, допомагаючи жінкам зрозуміти чоловіків і бути більш зваженою у своїх стосунках.

І я хочу сказати, що в більшості випадків його зрада не має нічого спільного з вами, з вашою здатністю і бажанням зберігати стосунки. Це більше пов’язано з ним і його особистими комплексами і нездатністю відкрито спілкуватися.

Жінка часто говорять, що, мовляв, якби вона себе не запустила (у фізичному плані), він би не зрадив. Якби вона просто повернулася в форму, то стала б більш привабливою для нього, і він би не дивився на інших жінок.

Вибачте, але це просто смішно. Це зміщує всю провину і відповідальність на неї, а його робить абсолютно невинним. І якщо єдиний її обов’язок в житті – це бути сексі-штучкою і тренуватися 7 днів на тиждень – звільніть мене. Швидше за все він теж набрав кілька зайвих кілограмів і не має право говорити про її зовнішність. Хоча її зовнішній вигляд або відсутність у нього сексуального потягу можуть бути факторами зради, все рівно це дуже рідко є ЄДИНОЮ причиною його зради.

Так чому ж тоді вони ззраджують насправді? Якщо справа не в ній, а в ньому, то в чому проблема? Наведу 4 причини або особливості поведінки, які пояснюють, чому чоловіки продовжують зраджувати, а не вирішувати проблеми в стосунках:

1. Чоловіки не вміють спілкуватися у стосунках. Він спец багато в чому, але коли потрібно розібратися в своїх почуттях і зрозуміло поділитися ними з вами, для нього це важко. Якщо він хоче більше часу удвох, сеkсу або пристрасті, він може спробувати заговорити з вами про це, але швидко втрачає терпіння, закривається і йде наліво.

2. Чоловіки зраджують через невпевненість. Я зустрічала багатьох чоловіків, які говорили мені, що люблять своїх дівчат/дружин, що у них прекрасні стосунки і відмінний сеkс. Але вони все одно зраджували. Значить він просто не впевнений в собі в тому чи іншому аспекті, і намагається довести собі, що він «все ще в сідлі», зустрічаючись з іншими жінками.

3. Чоловіки намагаються уникнути конфліктів у стосунках. Це нездатність або небажання спілкуватися, висловлювати свої почуття. Він боїться говорити про це, боїться нерозуміння або просто не хоче скандалу, тому шукає компенсації відсутнього в ваших відносинах в іншої жінки.

4. Чоловіки йдуть по шляху найменшого опору. Він не хоче з’ясовувати стосунки, тому що знає, що все одно йому доведеться змиритися, і він залишиться з вами. Так навіщо починати сварки? Він вирішує сам для себе виправити проблему у ваших стосунках, просто сходивши наліво.

У чому суть: чоловік хоче отримувати все, що йому потрібно емоційно і сексуально від вас. Він хоче. Але коли йому чогось не вистачає, він не може про це сказати, чи боїться зачепити ваші почуття. Тому вам потрібно бути більш активними в тому, щоб намагатися його розговорити і зрозуміти його, не ображаючись і не влаштовуючи істерику. Якщо він буде відчувати, що спокійно може бути відкритим і чесним з вами в своїх почуттях і бажаннях, ймовірність його зради набагато знизиться.

Джессіка Брайтон