Чому особливо корисно займатися коханням перед сном (думка вчених)
Цікаво знати

Чому особливо корисно займатися коханням перед сном (думка вчених)

Ну нарешті з’явилося переконливе наукове підтвердження того, до чого ми йшли методом проб і помилок. І мовиться про сеkс перед сном. А точніше, про його користь. Дізнайся, чому варто віддатися пристрасті пізно ввечері.

Доктор Мішель Ластелл з австралійського Університету Квінсленда разом зі своєю командою пролив світло на користь сеkсу перед сном. Учені закликають кохатися пізно ввечері, і ось чому.

Поставивши навідні запитання 460 добровольцям у віці 18-70 років, він з’ясував, чим вони займаються перед тим як відбути в царство Морфея, і наскільки міцно їм потім спиться.

Так ось, виявилося, що 64% ​​піддослідних мрійливо розповіли, що в ті ночі, коли їм перепало сеkсу в комплекті з оргаzмом, вони спали дуже і дуже міцно. Причому ця дивовижна закономірність спостерігається навіть у тих, хто займався сеkсом з абсолютно незнайомою людиною.

Ось як пояснює це привабливий взаємозв’язок наука. Річ у тім, що сеkс стимулює виробництво у твоєму організмі “біохімічного коктейлю” з підвищеним вмістом гормонів окситоцину і пролактину, які вганяють тебе в солодку млість і тотальний відпочинок. Крім того, під час сеkсу на другий план відходять питання, пов’язані зі стресом. Тож це приємне задоволення дозволяє бути в гармонії з собою.

Тепер, коли ти знаєш, як економити на снодійних і антидепресантах, сміливо віддавайся пристрасті ввечері. Сеkс не лише принесе задоволення вам обом, а й позитивно вплине на сон.

За матеріалами