5 способів займатися коханням, не займаючись сеkсом
Життєві поради

5 способів займатися коханням, не займаючись сеkсом

Займатися коханням – це вища форма вираження у стосунках. Є способи займатися коханням без статевого акту, розділяючи емоційну близькість. Стимулювання розуму може бути таким же афродизіаком, як і сам акт сеkсу. У стосунках нам потрібні зв’язки на багатьох рівнях.

1. СТВОРИТИ МІЦНУ ДРУЖБУ

Хороші стосунки не бувають тільки вночі. Вони вимагають взаємної любові, довіри і поваги. Створення міцної основи як друзів, посилить сексуальні задоволення в вашому союзі. Акт дозволу і прийняття – прекрасний зв’язок в людської сексуальності. Почуття безпеки – прелюдія. Коли ви знаєте, що ваш партнер у вас за спиною з кращими намірами, ви відчуваєте себе щасливим.

Це призводить до вивільнення гормону любові, званого окситоцином. Окситоцин створює відчуття щастя і благополуччя. Цей гормон пов’язаний з емпатією і довірою, тому вивільняє ще більше почуття любові і безпеки у стосунках. Друзям не потрібен сеkс. Вони вимагають підтвердження, розуміння і взаємного захоплення. Ви удосконалюєте любов через глибину міцної дружби.

2. СТВОРИТИ КОНТАКТ ЧЕРЕЗ ЇЖУ

Є щось збуджуюче в тому, коли хтось, кого ви любите, готує для вас. Щоб приготувати їжу з любов’ю, це справжній поворот. Жінки люблять чоловіків, які готують. Кажуть, що шлях до серця чоловіка проходить через його шлунок. Навіть якщо ви не можете готувати, просто вибираючи їжу в ресторані і насолоджуючись моментом разом, досить, щоб відчувати себе добре. Їжа з’єднує нас через культури, спадщину і соціальні події. Нам це потрібно для здоров’я і палива наших тіл.

Спробуйте готувати разом. Зробіть десерт один для одного. Вимкніть всі телефони, візьміть келих вина і насолодіться кулінарним мистецтвом. Простий акт харчування стимулює і збуджує.

«Їжа символізує любов, коли слів не вистачає». Алан Д. Вольфелт

3. ЗНАЙТИ ХОБІ Й ДІЯЛЬНІСТЬ, ЦІКАВІ ДЛЯ ДВОХ

Поділіться списком речей, які ви хочете робити один з одним. Знайдіть способи взаємодії поза спальнею – романтично. Ви можете відправитися на прогулянку під дощем, дивитися захід або зайнятися спортом. Навчіть один одного новим речам. Читайте один одного. Знайдіть час для гри і пікніка в парку.

Веселитися і сміятися один з одним – це цінно. Поділяючи ці частини себе, ви покращуєте свій емоційний зв’язок. Вправлятися разом може бути сексуально. Ви взаємодієте на фізичному рівні, який також імітує дії сеkсу. Ваш союз буде сильнішим, тому що ви ділитеся тим, що любите.

4. БУТИ ВРАЗЛИВИМ І ВІДКРИТИСЯ У СВОЇХ МРІЯХ ТА СТРАХАХ

Науковий професор Університету Х’юстона доктор Брен Браун, присвятив останні тринадцять років дослідженню вразливості, мужності й сорому. «Тільки тоді, коли ми досить хоробрі, щоб досліджувати темряву, ми виявимо нескінченну силу нашого світу».

Можливість розумового зближення – це величезне звільнення для наших емоційних і фізичних тіл. Задавайте питання про минуле та сьогодення.

Познайомтеся ближче, зламавши бар’єри збентеження і сорому. Будьте мужні один з одним щодо тих речей, які вас лякають. Щоб повністю віддавати себе іншому, потрібне розширення уразливості. Це змушує вас руйнувати ваші стіни і віддавати все.

5. БУТИ НІЖНИМ

Обніматися, цілуватися, притискатися – це все форми фізичних зв’язків, які необхідні в стосунках. Існують також способи розумового стимулювання вашого партнера любовним листом або просто запискою на дзеркалі. Відправка солодкого грайливого тексту протягом дня створює відчуття сентиментальною відданості.

Є способи бути фізично пов’язаними без спілкування. Масаж спини або навіть погладжування руки вашого партнера під час перегляду фільму досить, щоб відправити ці гормони в канал любові. Ми відчуваємо себе коханими, коли нас торкаються. Ми відчуваємо себе потрібними, коли отримуємо добрі слова підтримки від партнера. Дотик – це точка контакту, яка підсилює емоційний, духовний та фізичний полегшення.

Є різниця між сеkсом і коханням. Сеkс задовольняє фізичні потреби, а кохання поглинає душу і емоційні бажання. Адже справжнє кохання – це не постійна пристрасть, поцілунки та сеkс… Справжнє кохання – це коли ви мовчки сидите один біля одного і вам вже добре від цього.