3 причини не відмовлятися від cekcy сьогодні ввечері
Життєві поради

3 причини не відмовлятися від cekcy сьогодні ввечері

Якщо ви сумнівалися, піти відпочити або провести час із чоловіком, то ми рекомендуємо друге 😉

Сеkс лікує головний біль

Ви знаєте класичне виправдання: «Не сьогодні, дорогий, у мене болить голова?»

Виявляється, головний біль може насправді бути законною причиною, щоб займатися сеkсом, а не відмовлятися від нього.

Дослідження, проведене в журналі Cephalalgia, показало взаємозв’язок цих явищ. Шістдесят відсотків людей, які страждають на мігрень, відчували полегшення, коли вони займалися сеkсом під час головних болів, і близько третини людей із головними болями у групі повідомили про часткову ремісію після цього.

Дослідники припускають, що приплив ендорфінів, що виникає під час сеkсу, може надавати природний вплив болів на мозок. Таким чином, хоча сеkс може бути останнім, чого вам зараз хочеться, коли головний біль не дає нормально функціонувати, знайте, що є спосіб полегшити ваше самопочуття!

Сеkс зробить вас розумнішими

Дослідники Університету штату Меріленд недавно виявили, що сеkсуальна активність у мишей і щурів покращує розумові характеристики і збільшує виробництво нових нейронів у гіпокампі, частини мозку, пов’язаної із навчанням і пам’яттю.

За словами дослідників із Кореї, у тварин і людей сеkс може рятувати від хронічного стресу – і це ще одна причина уникати стриманості.

Сеkс зміцнює ваш шлюб

Частий сеkс робить вас щасливішими в вашому шлюбі або щасливий шлюб призводить до більш частого сеkсу? Дослідження Університету Теннессі може дати відповідь – принаймні, якщо ви відноситесь до невротичних типу особистості (тобто ви легко турбуєтеся або роздратовані, часто міняєте свій настрій або часто турбуєтеся).

Дослідники виявили, що невротичні партнери, які збивали пар, займаючись сеkсом, часто відчували себе більш щасливими у своїх стосунках.

Чому? Нейротизм – це відомий фактор ризику для розлучення, оскільки ця риса може змусити відчувати себе менш задоволеними у стосунках, але регулярний статевий акт – принаймні один раз у тиждень – може змусити подружжя відчувати себе більш пов’язаним із вашим партнером. У результаті це може фактично знищити те, що дослідники називають «дефіцитом щастя», який часто відчувають невротичні подружжя.

Що стосується невротичних пар? Задоволеність і частота статевого життя не були настільки близькі. Проте, ніколи не буває погано зміцнити союз таким приємним заняттям.

Джерело