4 причини,через які чоловіки втікають від жінок
Мотивація

4 причини,через які чоловіки втікають від жінок

Коли стосунки починаються, здається, що все складається ідеально. Але в якийсь момент чоловік, з яким жінка подумки вже виховала дітей і постаріла в будинку на березі моря, просто зникає, нічого не пояснивши. Чому, розповідає коуч і фахівець з міжнародних відносин Лукас Маккорд.

Чоловіки зазвичай знають, що їм подобається, а що ні. Перше, що вони помічають в жінці, – зовнішність. Якщо ви сподобалися чоловікові, він запросить вас на побачення. І на якийсь час зовнішньої привабливості вистачить. Але оскільки чоловік точно знає, що йому не подобається, досить швидко він почне звертати увагу на ваш внутрішній зміст. Душа, характер, звички – все це має визначальне значення. І це важливіше за зовнішність.

У коуча Лукаса Маккорд багато подруг, які діляться історіями про стосунки і побачення. Стаття не покликана виправдати чоловіків, зникаючих без пояснень, вона покликана пояснити, чому так чинять.

На самому початку стосунків, а то і на першому побаченні, є кілька важливих нюансів, на які жінці варто звернути увагу. Тому що деякі з них чоловіки зчитують як попередження: «Біжи від неї, і швидше».

1. Ви відчайдушно потребує любові і стосунків

Чоловіки не люблять брати на себе емоційну відповідальність, поки у них не виникла прихильність. Якщо він відчуває, що ви маєте в ньому потребу, а не просто «хочете», в його голові спрацьовує сигналізація. Емоційно здоровий чоловік не захоче служити наповнювачем для вашої порожнечі в душі або в житті.

Можливо, ви багато разів чули інше, але вони не мріють рятувати жінок від нещасного життя. Вони хочуть бути з жінкою, яка і без них може вести щасливе і повне життя. Це не інфантильність і незрілість. Одна справа – добровільно допомагати тій, з якою ти вже перебуваєш у стосунках, до якої ти прив’язаний, яку любиш. І інша – коли від тебе цього чекають або навіть вимагають з самого початку. Це відлякує.

2. Ви хочете забути колишнього

Жоден чоловік не хоче бути заміною іншому. Якщо ви розлучилися або закінчили тривалі стосунки, не чекайте, що якийсь бідолаха погодиться на роль “утішальника”. Чоловіків тягне до тих, у кого в житті повний порядок. А якщо і не повний, вони з радістю і ентузіазмом наводять цей напівпорядок самостійно. Цікаві їм жінки знають, чого хочуть від життя, впевнені в собі і не бояться бути одні. Якщо шукаєте чоловіка, тому що самотність вас лякає, потенційні прихильники зникнуть з вашого життя, ледве встигнувши з’явитися на горизонті.

3. Ви королева драми

Чоловіки справляються з почуттями гірше. Дослідження професора психології Енн Крінг показало, що жінки набагато сильніше висловлюють емоції. Чоловіки ненавидять складні прояви почуттів, тому що не розуміють, що з цим робити. Коли жінка запитує: «Ну і куди ж рухаються наші стосунки?», чоловіком опановує одночасно кілька негативних емоцій, з якими він не може впоратися. Коли вона влаштовує сцену ревнощів або говорить щось на кшталт: «Мені здається, ти подобаєшся мені більше, ніж я тобі», він не розуміє, як реагувати. І йому простіше втекти, ніж розбиратися з драмою.

Початок стосунків передбачає пізнавання один одного, веселе проведення часу, створення емоційного зв’язку і близькості. Але якщо ви з перших же днів (тижнів, місяців) починаєте зважувати його внесок у стосунки, очікуєте більше, ніж він може запропонувати, швидше за все, він не залишиться поруч, щоб з’ясувати, чи варті ви того, і піде.

4. Ви не впевнені в собі

Учитель одного разу сказав: «Якщо ти сам в себе не віриш, навіщо комусь іншому вірити в тебе?» Якщо ви не впевнені в собі і діях, чоловік не заповнить цю нестачу. Якщо вам потрібні постійні підтвердження того, що ви чудово виглядаєте, ячудово працюєте, прогресивно виховуєте дітей і божественно готуєте, він втомиться від щоденної потреби вас підбадьорювати.

Ніщо так не приваблює, як впевненість в собі і почуття власної гідності. Ми нічого не можемо запропонувати потенційному партнеру, якщо не віримо в себе і не поважаємо себе як особистість.

Жінки прекрасні, і без них ми просто пропали б. Жінкам важливо зрозуміти, що чоловіки їм не потрібні. Вони прекрасно можуть без нас обійтися. Той факт, що зараз у вас немає партнера, не означає, що його треба негайно завести і зробити цей пошук головною метою життя. Стосунки стають неймовірно прекраснішими, якщо їх не затьмарює цей інфантильний наліт під назвою «Мені потрібен чоловік». Він вам не потрібен. Ви жінка, і ви прекрасні…

Насолоджуйтеся собою, життям, і тоді всі чоловіки будуть біля ваших ніг.