8 ознак того, що людина, яку ви любите, не відповідає взаємністю
Життєві поради

8 ознак того, що людина, яку ви любите, не відповідає взаємністю

Якщо ваш партнер не любить вас, краще відпустити його. Як і всі люди на Землі, ви заслуговуєте на любов. І ви її обов’язково зустрінете. Просто не зараз і не з цією людиною…

Іноді у житті складається так, що доводиться відпускати навіть тих, кого любимо всім серцем. Іншого виходу просто немає.

Ми всі знаємо, що просто так у житті нічого не буває: за кохання треба боротися, над стосунками працювати. Однак не все так просто. Є речі, які просто неможливі — вище за голову не стрибнеш…

Наприклад, неможливо змусити будь-кого кохати нас. Неможливо випросити чи заслужити це почуття: так це не працює. Якщо ви зробили все, що могли і навіть більше, якщо боролися і перепробували все, і тепер не знаєте, що робити далі, настав час подивитися правді у вічі. А саме — зізнатися собі, що людина, яку так любите і за яку так «боретесь», просто не любить вас. Чи не відповідає взаємністю. Це той випадок, коли ніхто ні в чому не винен: так, бо так.

Звичайно, зізнатися собі в цьому дуже боляче, але потрібно. Тільки так ви зможете вирватися з цієї пастки і нарешті здобути свободу.

Існує 8 ознак того, що ваш партнер не відповідає взаємністю, і, швидше за все, так буде завжди.

1. Він ніколи не бореться за вас.

Ви скривджені й розчаровані, бо партнер, здається, навіть не помічає всіх зусиль, які докладаєте у стосунках? А про те, щоб самому хоч трохи постаратися — навіть не йдеться. Йому й так «добре». Або зовсім «ніяк».

Запам’ятайте: той, хто любить, боротиметься за вас. Йому ніколи не буде «і так добре» чи «ніяк». Якщо той, кого ви любите, швидше піде, ніж боротиметься за стосунки, в яких виникли проблеми, ви заслуговуєте на більше.

2. Він ніколи не визнає своїх помилок.

У стосунках трапляється всяке: іноді ми випадково кривдимо і завдаємо біль тим, кого любимо. Однак у здорових стосунках це досить швидко та без драм виправляється. Справа в тому, що всі ми люди, і помилятися це нормально. Ненормально ніколи не зізнаватись у своїх помилках чи того гірше — звалювати провину за них на іншого.

Якщо вашому партнеру дійсно соромно, він визнає свою неправоту і вибачається, він цінує вас і стосунки більше, ніж власне Его.

3. Він не спілкується з вами так, як із близькою та рідною людиною.

Щоб стосунки працювали, партнери повинні навчитися спілкуватися правильно: озвучувати та обговорювати свої проблеми, говорити про свої почуття та емоції, радитись і спільно шукати компроміси.

Звичайно, не може бути й мови про нормальну комунікацію, якщо хтось один відмовляється навіть мінімально «напружуватися» і докладати зусиль.

4. Він не знайомить вас зі своїми друзями/сім’єю.

Коли хтось дійсно любить, він хоче зробити вас частиною кожного аспекту свого життя. Це означає, що з радістю та гордістю знайомить вас зі своїми друзями та сім’єю.

Якщо ж партнер не хоче, щоб ви зустрічалися з найближчими йому людьми, він, певно, не впевнений, що ваш зв’язок надовго. Тобто розглядає вас як запасний аеродром — у кращому разі.

5. Він егоїстичний.

Любов безкорислива. Коли закохані, то найважливіше — щоб той, хто поруч, був щасливим. Для вас це головний пріоритет у житті. Щасливий він – щасливі і ви. Ось чому ви робите все, що у ваших силах, щоб переконатися, що потреби та бажання партнера не залишаються поза увагою. Ви уважні, ви дбайливі, ви стараєтеся.

Якщо ж у відповідь на таке ставлення партнер дбає лише про себе і ніколи не бере до уваги ваші почуття, це величезний червоний прапор. Настав час переглянути ваші стосунки і, можливо, сказати собі сувору, але правду.

6. Він не заслуговує на довіру.

Ваш партнер повинен бути людиною, якій ви довіряєте більше, ніж будь-кому у світі. Безумовно і за будь-яких обставин. Вони повинні бути поруч, коли ви спіткнетеся або впадете, і він повинен вміти зберігати ваші секрети.

Якщо ви не довіряєте людині, яку любите, то такі стосунки не мають майбутнього. Рано чи пізно все закінчиться розбитим серцем та гірким розчаруванням.

7. Він не поважає ваші кордони.

Коли по-справжньому і щиро люблять, то дбають про те, щоб партнер відчував себе комфортно та в безпеці. Тобто не порушують його межі.
Так само, як ви поважаєте емоційні чи фізичні межі свого партнера, він повинен поважати ваші. Якщо він цього не збирається робити, прощайтеся і відпускайте.

8. Він постійно шукає чогось більшого.

Трапляється, що людина, яку любите, почувається незадоволеною у стосунках: сумнівається в тому, чи ви та людина, чи це правильні стосунки, чи не поспішив…

Це боляче і прикро, адже ви стільки вкладаєте у стосунки та стараєтесь! Ось чому ви щосили намагаєтеся зрозуміти, що ще могли б зробити для нього. А нічого! Тому що немає сенсу. Вас або люблять, або ні. Не обманюйте себе та не живіть наївними ілюзіями.

Правда в тому, що той, хто любить, ніколи не змусить вас почуватися недостатньо добрими або нікчемними. Навпаки, у кожному разі він показує, як цінує вас справжніх.

Хоча визнавати себе в тому, що вас не люблять, боляче зробити це необхідно. Будьте чесними із собою.

Якщо ваш партнер не любить вас, краще відпустити його. Як і всі люди на Землі, ви заслуговуєте на любов. І ви її обов’язково зустрінете. Просто не зараз і не з цією людиною.

За матеріалами