7 відмінностей чоловіка, який буде вірний одній жінці
Життєві поради

7 відмінностей чоловіка, який буде вірний одній жінці

Хоча бувають винятки, загалом чоловіків можна розділити на тих, хто вірний своїм обраницям, і тих, хто схильний до зрад. І ось, у чому різниця між ними:

1. Впевненість у собі.

Чоловік, який може бути вірним, упевнений у собі. Він знає, що може багато дати. Він не зазнається, він не відчайдушний — йому абсолютно комфортно таким, яким він є.

Невпевнений чоловік шукає, як підняти свою самооцінку зокрема за рахунок різних жінок. І навіть із низькою самооцінкою занадто хизується собою, хоча насправді дуже вразливий.

2. Він цінує жінок.

Вірний чоловік не тримає образу чи зло на своє перше кохання чи колишню дружину. Він ставиться до жінок на рівних та цінує стосунки з ними. Він не бачить у них лише домогосподарок чи істеричок.

Невірний чоловік ставиться до жінок як до власності чи як до проблеми. Він низько цінує жінок та стосунки з ними.

3. Він конкурує.

Вірний чоловік не входить у нездорову конкуренцію. Так, він хоче бути першим, але він ні на кого не рівняється. Він конкурує тільки з собою, щоб ставати кращим.

Невірний чоловік змагається зі всіма чоловіками. Йому важливо просто бути краще за інших, він хоче те, що є в інших, він оцінює своє життя в порівнянні з іншими. Він не має своїх цінностей.

4. Він може впоратися із минулою травмою.

Якщо вірному чоловікові розбили серце, то це не зупиняє його. Він не занурюється у страждання. Він іде далі. Він вміє переживати та проходити через біль.

Невірного чоловіка поглинають проблеми. Він не може знайти вихід, він зациклюється на минулому.

5. Він відкритий до кохання.

Вірний чоловік хоче кохання і бути коханим у відповідь. Його це не лякає, він упевнений у своїй здатності давати та отримувати у стосунках.

Невірний чоловік боїться кохання. Його лякають стосунки, зобов’язання, він не хоче віддавати себе і навіть боїться приймати надто багато від дівчини.

6. Він може вирішити свої проблеми.

Вірний чоловік може розібратися зі своїм життям. Він не втікає від проблем, а вирішує їх. Те саме стосується стосунків — він готовий вирішувати проблеми.

Невірний чоловік не хоче ні для чого намагатися. Він не любить брати зобов’язання, він не хоче докладати зусиль. Коли починаються проблеми, він просто втікає.

7. Він планує майбутнє.

Вірний чоловік може спланувати своє майбутнє. Невірний ніколи не знає, куди він іде і що робити. Його енергія розпорошена.