Тип чоловіка, який потрібен жінці, згідно з її знаком Зодіаку
Гумор та позитив

Тип чоловіка, який потрібен жінці, згідно з її знаком Зодіаку

У жінок різних зодіакальних знаків є свій улюблений типаж чоловіка, який змушує їх серце битися частіше. Саме до таких хлопців вони завжди тягнуться, а іноді навіть знаходять! На жаль, далеко не завжди такі пристрасні стосунки закінчуються весіллям!

У той же час багатьом з нас властиво зовсім не звертати увагу на тих, хто дійсно може стати нашим щастям! Астрологи розповіли, з ким же насправді треба зустрічатися представницям різних знаків Зодіаку.

Чоловік типаж для жінок-Овнів: «Хороший хлопець»

Ви занадто любите «поганих хлопчиків»! В результаті, ви знову і знову відчуваєте серцевий біль і розчарування в житті. Постарайтеся змінити ситуацію, знайшовши по-справжньому гарного хлопця! Вам потрібен надійний і чесний партнер, на якого ви дійсно зможете розраховувати. Той, хто ніколи не заподіє вам шкоди!

Чоловік типаж для жінок-Тельців: «Родинна душа»

Будьте чесні з собою. Адже ви до сих пір страждаєте через якісь минулі стосунки! Щоб забути про них, вам потрібно знайти когось зовсім іншого. Вам потрібний чоловік, яка щиро вас цінує, а ніяк не той, кого ви повинні просити залишитися у вашому житті. Той, хто не схожий на вашого колишнього, який постійно вас ігнорував. Просто викиньте його з голови і рухайтеся далі!

Чоловік типаж для жінок-Близнюків: «Романтик»

З вами все просто! Вам потрібно знайти собі хлопця, який буде так само зацікавлений у стосунках, як ви самі. Ви завжди прагнете робити людей щасливими, тому вам хотілося б це ж отримувати натомість. І все буде в порядку!

Чоловік типаж для жінок-Раків: «Добре серце»

Не дозволяйте робити з себе килимок для ніг! На жаль, у вас є тенденція впадати в справжню залежність від коханої людини. В результаті, ви дозволяєте йому «витирати об себе ноги». Це не правильно! Вам потрібно знайти такого хлопця, який не стане зловживати вашою добротою і чутливістю. Ви повинні бути з тим, хто буде берегти ваше крихке серце!

Чоловік типаж для жінок-Левів: «Відданий шанувальник»

Левиці, як відомо, досить егоїстичні. Ви просто нічого не можете з цим вдіяти! Це частина вашого єства, тому ви, швидше за все, ніколи не змінитеся в цьому плані. Ось чому вам важливо знайти собі хлопця, який оточив би вас неймовірною любов’ю і увагою.

Чоловік типаж для жінок-Дів: «Ідеальний у всьому»

Всі знають, що жінки-Діви – непримиренні перфекціоністки. Коли мова заходить про ваші вимоги і очікування відповідно до чоловіків, ви не йдете на компроміс. Крім того, в питаннях любові для вас важливо бути «поза підозрою» і ні в чому себе не скомпрометувати. Ось чому вам потрібно шукати ідеального хлопця, який сам зробить перший крок до того, щоб бути з вами!

Чоловік типаж для жінок-Терезів: «Заможний і самостійний»

Ідеалізм Терезів частенько призводить до того, що ви намагаєтеся виправити стосунки навіть тоді, коли розумієте, що вони виявилися великою помилкою. Але це завжди закінчується катастрофою, тому вам потрібно поміняти свої методи. Шукайте хлопця, у якого є багато важливих і цікавих справ. Того, кого вам не доведеться постійно виправляти!

Чоловік типаж для жінок-Скорпіонів: «Гурман і естет»

Вам важливо знайти людину, яка вміє розтягувати задоволення. Як Скорпіон, ви завжди буквально «вривається в любов». Ви так швидко закохуєтеся в людей, що це призводить до небезпечних наслідків. Шукайте людину, яка навчить вас цінувати в любові терпіння!

Чоловік типаж для жінок-Стрільців: «Людина слова і діла»

Вам потрібно знайти людину з глибокою натурою. Жінки-Стрільці схильні закохуватися в яскравих, але поверхневих чоловіків. Так, вони багаті і вродливі. Але й годі! Постарайтеся знайти чоловіка, який може принести у ваше життя реальні вчинки!

Чоловік типаж для жінок-Козерогів: «Перебендя і веселун»

Жінки-Козероги володіють дуже тонким почуттям гумору, тому вам потрібно знайти людину, яка зуміє оцінити це гідно. Шукайте хлопця, який доповнює (а не руйнує) вашу позитивну енергію.

Чоловік типаж для жінок-Водоліїв: «Холостяк»

Будьте реалістичні. Припиніть переслідувати недоступних або невільних чоловіків! Водолійкам подобається кидати виклик громадським засадам, але іноді ви заходите занадто далеко! Ви постійно ганяєтеся за емоційно недоступними чоловіками, які вже знаходяться в стосунках, занадто старі або зайняті для вас. Спробуйте міркувати логічно. На цей раз знайдіть собі вільного хлопця!

Чоловік типаж для жінок-Риб: «Той, хто завжди поруч»

Вам не потрібно довго шукати когось, тому що людина, яка вам по-справжньому потрібна, весь цей час знаходиться у вас під носом. Ви постійно намагаєтеся змусити чоловіків бути схожими на вас, абсолютно не звертаючи уваги на того, хто і так є вашим відображенням. Уважніше придивіться до людини, яка давно і міцно увійшла у ваше життя!

А ви згодні з астрологами? Будь ласка, поділіться своєю думкою в коментарях!

За матеріалами