У якому віці жінки мають найбільше задоволення від сеksу
Цікаво знати

У якому віці жінки мають найбільше задоволення від сеksу

Справа молода, говоримо ми, маючи на увазі інтимні стосунки між чоловіком та жінкою. Але вчені впевнені – для того, щоб жіноча сексуальність розкрилася повною мірою, потрібні роки. У якому віці жінка найяскравіше відчуває оргаzм?

Нещодавно за допомогою популярної програми Natural Cycles, яка дозволяє відслідковувати жінкам свій менструальний цикл та сприятливі дні для зачаття, було проведено опитування 2500 жінок. Йшлося про те, наскільки вони задоволені своїм особистим життям, чи вважають себе привабливими, наскільки оцінюють якість оргаzму. Відповіді були дуже несподіваними навіть самих дослідників.

Учасницям, яких розділили на три вікові групи – до 23 років, від 23 до 36 років, старше 36 років, було запропоновано оцінити своє сексуальне життя. Оцінок було три – “низько”, “середньо”, “високо”. Дівчата з першої групи найчастіше обирали «низько» та «середньо», у другій групі найчастіше зустрічалася оцінка «середньо», а жінки у третій групі оцінювали свою привабливість та особисте життя в основному оцінкою «високо».

На думку дослідників, якість сексуального життя залежить не тільки від фізіології та гормонального фону, а й від психо-емоційної сфери. Представниці прекрасної половини людства в юному віці надто стурбовані своєю зовнішністю, питаннями соціального прийняття, щоб розслабитися та просто насолоджуватися сеksом. З роками вони стають впевненішими в собі, знаходять своє місце в суспільстві, набувають достатнього сексуального досвіду і розуміють чого вони хочуть від партнера. Тому найвищу насолоду від сеksу жінки отримують саме у зрілому віці.

За матеріалами