В якому віці жінка схильна до зрад найбільше
Життєві поради

В якому віці жінка схильна до зрад найбільше

Вчені з’ясували – представниці прекрасної статі запрограмовані на подружню невірність! Полігамія закладена у жінок в крові. Так вони здавна підвищували ймовірність появи здорового і сильного потомства в несприятливих умовах поганого генофонду.

Висновок цей був зроблений на підставі досліджень, проведених в 62 країнах світу. Вірні результати гарантовані. Перший похід «наліво» відбувається в середньому через чотири роки після укладення шлюбу.

Крім того, що жіноча невірність і нестабільність подружніх союзів запрограмована на рівні ДНК, розвалу сімей сприяють пияцтво, злидні, непримиренна різниця в поглядах і деградація моральності. Повний букет!

Головна причина того, що жінка зраджує своєму постійному партнерові, – це сеkсуальна незадоволеність. Коли лібідо зашкалює, а один чоловік задовольнити це безкрає бажання не в силах, на допомогу призиваються додаткові самці.

Другою причиною зрад можна назвати помсту. Приділяє чоловік занадто мало часу і уваги, ось і отримує по заслугах. Пішов з головою в роботу і відрядження, змусив дружину сумніватися в подружній вірності, ось вона і компенсує випадковими зв’язками ночі, повні сліз, щоб не було прикро за жіночу гордість.

Причиною зради може стати не тільки кількість сеkсу, але і його якість. Якщо чоловік за роки подружнього життя зносився і фантазію вже давним-давно до постільних справ не підключає, жінка може занудьгувати.

Найскладніша ситуація – це та, в якій жінка закохується по-справжньому. Так буває, ми знаходимо свою другу половинку в новій людині. І колишня любов виявляється зовсім не любов’ю, а зручною звичкою.

Шлюб не повинен бути каторгою, і жінка йде з сім’ї, кидає дітей і чоловіка, тому що розуміє – все це було не по-справжньому.

Порада:
Що чесніше – жити випадковими зв’язками і тягнути на собі сімейний човен або рубонути з плеча один раз і назавжди? Вчені твердять: вільна любов руйнує сім’ї і забирає здоров’я, як моральне, так і фізичне (хіба мало що можна на стороні підчепити).

Наша редакція бажає тобі знайти одного партнера, який буде тим найкращим, і жити з ним душа в душу і тіло в тіло. Так спокійніше всього.

За матеріалами