Якими рисами характеру має володіти ідеальна жінка (думка чоловіків)
Життєві поради

Якими рисами характеру має володіти ідеальна жінка (думка чоловіків)

Кожній жінці хочеться, щоб її полюбили такою, яка вона є. Однак, існують моменти, без яких буде важко привернути чоловічу увагу. 

Безумовно, у кожного чоловіка є свої переваги щодо жінок. Комусь подобаються блондинки, комусь брюнетки, одним – худенькі, іншим – повненькі. Когось приваблюють зовсім юні дівчата, а хтось без розуму від зрілих дам. Як говорили раніше, “на кожен товар є свій покупець”. А тому у кожної жінки є шанс зустріти свого судженого. 

Водночас важливо знати, які аспекти дуже важливі для більшості чоловіків:

Зовнішня привабливість. Без цього – нікуди, адже чоловіки люблять очима, і це аксіома. Але якщо раніше красивою треба було народитися, то сьогодні завдяки досягненням індустрії краси стати “самою чарівною і привабливою” не так вже й складно – було б бажання. Так якою повинна бути жінка, щоб подобатися чоловікам?

Віра в чоловіка. Жінки, які вміють слухати і можуть надихати на подвиги, завжди цінувалися дуже високо. Це якість для чоловіків деколи важливіше зовнішньої краси.

Жіночність. Насамперед це означає, що ви не претендуєте на владу і згодні з тим, що чоловік повинен бути попереду. А значить, у вашій поведінці проявляються такі риси, як емоційність, тендітність, ніжність, щирість, вірність. Грубість і агресивність виключаються. Таких жінок хочеться захищати і піклуватися про них і робити їм подарунки.

Ніяк не можна оминути питання сексуальної привабливості. Для чоловіків він є самим головним. Саме незадоволеність поведінкою своєї партнерки в ліжку змушує їх йти наліво. Тому важливо розуміти хоча б у загальних рисах, які жінки подобаються чоловікам в ліжку.

Якою має бути жінка, щоб звести його з розуму?

Активною. Лідером в сексі, звичайно, є чоловік, але це не означає, що треба лежати, як горезвісна колода. Прояв ініціативи дуже заводить чоловіків, будучи доказом їх затребуваності. А ваша пасивність буде розцінена як байдужість.

Розкутою. Не соромтеся своїх еротичних фантазій. М’яко підказуйте партнеру, чого б вам хотілося – він буде радий доставити вам задоволення. Будьте відкриті для експериментів. Чоловікам в ліжку дуже подобаються несподіванка і новизна. Запропонуйте зайнятися сексом в незвичайному місці, спробуйте нову позу, влаштуйте йому сеанс стриптизу.

Розумною. Існує стереотип, що чоловіки цінують в жінці тільки миловидну зовнішність, розкішну фігуру і покірність. Але насправді якщо чоловік налаштований серйозно, він звертає увагу зовсім на інші якості. Мабуть, одна з найголовніших якостей в міцному партнерському шлюбі, адже нікому не хочеться червоніти за чужу дурість. Чоловіки, які запевняють, що інтелект для дівчини – це щось зовсім зайве, просто лукавлять. Здатність оцінити жарт і пожартувати самій – показник цілісної і здорової особистості.

Вірною. Можна скільки завгодно говорити, що людині не властива моногамія, але ніхто не хоче бути обдуреним. Чоловік прагне знайти таку дівчину, яка залишиться з ним до кінця життя. А рани від зради іноді не гояться. 

Впевненою. Впевненість у собі часто прикрашає людину більше, ніж зовнішній вигляд. Коли жінка відчуває себе карколомною, всі інші думають так само. 

Доброю та чуйною. Ну кому сподобається людина, яка бажає зла іншим? А той, хто здійснює добрі вчинки, завжди сяє зсередини та приваблює людей. Хтось вважає цю якість дуже обтяжливою, що заважає жити. Але насправді здатність до співпереживання робить жінку дуже душевною, здатною зблизитися і допомогти коханому. Чоловіки рідко виливають душу, але коли це відбувається, вони високо цінують, що їх дійсно слухають і дають поради. 

Сильною. Звичайно ж, чоловік хоче захищати та піклуватися про кохану. Але залежність і невміння вирішувати найпростіші проблеми самостійно більше притаманні дітям, а няньчитися не подобається нікому. 

За матеріалами