7 причин, чому він не пише першим, але завжди відповідає
Життєві поради

7 причин, чому він не пише першим, але завжди відповідає

Це справді дратує. Чи означає, що він втратив інтерес до вас? Чи все добре, а ви просто накручуєте себе? Спробуймо розібратися.

1. Він не впевнений у почуттях

Ваших та своїх. Чоловіки обережні зі своїм серцем, особливо якщо колись його розбивали. Можливо, ви вселяєте йому побоювання: він не впевнений, що вам можна довіряти. Він не впевнений у вашій симпатії та почуттях до нього, тому пише, тільки коли ви пишете йому. Адже в цьому випадку він точно знає, що хочете поговорити.

Інший варіант: поки він сам собі не вирішив, що ви означаєте в його долі. Він узяв паузу “щоб подумати” – і тут ваше повідомлення сплутало всі карти.

2. Йому пишуть дуже багато

Можливо, у нього у чатах ще 20 таких, як ви. Він ледве встигає всім відповісти, куди тут написати першим. Подумайте, чи потрібне вам таке спілкування?

3. Він не хоче вас кривдити

Насправді він нічого з вами не хоче – навіть листування. Але й кривдити вас теж не хоче – тому терпляче та ввічливо відповідає. Це одна з ознак чоловіка, який втратив інтерес. Вам попався джентльмен, якому ніяково написати жінці «Відчепись, будь ласка».

4. Він справді зайнятий

Він може бути на роботі, діловій зустрічі чи нараді. Не варто бити на сполох, якщо чоловік не написав, почніть листування і запитайте як пройшов його день.

5. Ви не так йому подобаєтеся

Ви йому симпатичні, спілкуватися з вами цікаво та приємно. Але не настільки, щоб самому розпочинати розмову. Тому він просто чемно відповідає на ваші повідомлення.

6. Він просто соромиться

Зустрічаються ще боязкі чоловіки, які бояться показатися нав’язливими та все зіпсувати.

7. Ви завжди пишите йому першою

Чи даєте ви можливість написати йому першим? Може, ви занадто часто починаєте розмову першою, а він просто не встигає?

За матеріалами