6 стратегій поведінки жінки, які обожнюють чоловіки (користуйтесь цим!)
Життєві поради

6 стратегій поведінки жінки, які обожнюють чоловіки (користуйтесь цим!)

Народна мудрість: якщо хочете щось отримати від чоловіка, скажіть йому прямо, сам він ніколи не здогадається. Він відповів відмовою? Переходьте до плану Б. Використовуйте важку артилерію – від цих шести жіночих хитрощів абсолютно всі чоловіки втрачають голову. І ось тут уже можна робити з ними все, що хочеться!

1. Лестощі

Не тільки дружини люблять вухами – сильна стать куди більш ласа на компліменти та дифірамби!

Якщо ви хочете щось отримати від чоловіка, хваліть його, і побільше! Не бачите приводу? А ви спробуйте знайти його там, де немає. Наприклад, якщо він замість того, щоб полагодити кран, влаштував у будинку потоп, похваліть, що тепер вам не доведеться мити підлогу… А вода — її можна зібрати спільними зусиллями.

А якщо серйозно, хвалити можна і треба не за вчинки, а просто так. Повідомте коханому, що у нього мужній профіль або він класно цілується. По-перше, це підніме самооцінку, а по-друге, відтепер він ще більше намагатиметься відповідати вашій думці. І не лише у поцілунках…

2. Активне слухання

Коли чоловік розповідає вам історію улюбленої футбольної команди, подробиці проходження пілотом траси Париж-Дакар чи влаштування карбюратора вам хочеться спати? Відставити! Розплющіть очі ширше, підставте долоню під щічку і кожні 5 хвилин ахайте: «Боже, як це цікаво!»

Головне, що б він вам не відкрив – не засуджуйте. Дайте йому зрозуміти – навіть якщо весь світ проти нього, ви все одно будете ним захоплюватися. Можливість усе розповісти своїй жінці без страху, що тебе обірвуть на півслові або засудять – безцінна.

3. Почухай за вушком

Чоловіки чимось схожі на котів. Чим? Ну хоча б любов’ю до почухування в районі шиї та потилиці. За переглядом фільмів як би ненароком почніть торкатися до його голови. Така безневинна ласка допоможе розслабитися і зміцнить ваші пута.

І, до речі, ви ще й спровокуєте у нього вироблення гормону щастя окситоцину. І він як ніколи почуватиметься коханим та бажаним.

4. Цей чоловік – мій!

Чоловіки нерідко вдають, що відчувають незручність від суспільного прояву почуттів. Але насправді ці безневинні жести з нашого боку змушують їхні серця тремтіти від захоплення.

Адже цілуючи його при всіх ви показуєте, цей чоловік належить вам, і ви цим пишаєтеся. Усього пара публічних поцілунків, та його его отримає величезний заряд впевненості.

5. Не забувайте йому писати

Якоїсь миті ваші стосунки неминуче перейдуть на той рівень, коли можна запросто написати, що на роботі аврал, і не згадувати про коханого до самого вечора. А йому прикро. Що ж це виходить, робота вам дорожча за нього?

Думаєте, лише жінки схильні сумніватися у почуттях партнера? Напишіть повідомлення. Це секундна справа. А ваш обранець, знаючи, що ви зайняті, але все одно знайшли час повідомити його про свої почуття або просто дізнатися, як пройшов його обід, гідно оцінить це.

6. Кладіть йому голову на плече

Жінка, яка кладе голову на груди свого чоловіка, викликає у ньому бурю емоцій та дозволяє почуватися сильним. Для нього цей жест означає, що поруч із ним ви відчуваєте себе у безпеці. Що вам добре та комфортно.

Цей жест допоможе йому відчути себе відповідальним за спокій. А далі, повірте, він і гори переверне, щоб тільки зберегти в собі це почуття … і ваш спокій, звичайно.

За матеріалами