5 типів поведінки, які говорять про те, що ваш чоловік відданий тільки вам
Психологія

5 типів поведінки, які говорять про те, що ваш чоловік відданий тільки вам

Якщо ви помічаєте ці знаки або жести з боку свого партнера, то це вірна ознака того, що ви перебуваєте поруч з людиною, яка дійсно дорожить вашими стосунками.

Він знаходить для вас час

Навіть коли дуже зайнятий, він знаходить пару хвилин, щоб написати смс або зателефонувати. Він знаходить час подивитися з вами кіно, попити чай, обговорити проблему. І зовсім не тому що «так повинно бути», а тому що він правда всього цього хоче.

Йому цікаві ваші думки

Вам комфортно разом, і тому ви говорите про все на світі. Йому цікаво, що ви думаєте про проблему, вам цікаво, що думає він… Насправді така близькість в майбутньому допомагає замінювати сварки обговореннями і спільними пошуками рішень.

Він з вами радиться

Радиться, тому що йому ваша думка важлива так само сильно, як і його власна. Якщо ваш чоловік шукає у вас поради, це однозначно говорить про те, що він до вас ставиться з усією серйозністю.

Він виконує дані ним обіцянки

Це говорить про відданість людини, про її порядність. Такій людині завжди можна довіряти, не побоюючись удару в спину.

Він поважає ваше коло спілкування

Ваших друзів, ваших рідних… Він не говорить про них погано ні вам, ні своїм друзям. Це повага, звичайно, повинна бути взаємною. Ваше оточення повинно бути чемним по відношенню до нього, а ви самі в свою чергу повинні проявляти повагу до його кола спілкування.