Антигороскоп чоловіків по знаку Зодіаку. Розповімо всю правду про його найгірші риси!
Гумор та позитив

Антигороскоп чоловіків по знаку Зодіаку. Розповімо всю правду про його найгірші риси!

Так-так, і чоловіки далеко не Ангели! Ось вам рейтинг знаків Зодіаків серед чоловіків. Знайди себе, якщо ти чоловік. І дівчатам, до речі, теж корисно знати, на що чекати.

Овен

Якщо тобі довелося зустріти на своєму життєвому шляху Овна, можеш бігти в аптеку за антидепресантами. Цей представник сімейства баранячих своєю впертістю і егоїзмом, що виявляється з дитячою безпосередністю, може за дві секунди звести тебе в могилу. Навіть якщо він знає, що не правий, все одно буде сперечатися, просто з принципу. У нього завжди є своя думка з будь-якого предмета, навіть такого, в якому Овен погано розуміється. Різкі спалахи агресії та напади поганого настрою – прикраса цього знака. Щоправда, відходить він так само швидко, як і спалахує.

Телець

Телець вважає, що може зробити все, що тільки захоче, а якщо так, то чого сіпатися? Він завжди задоволений собою. Навіть у випадку, коли пишатися, загалом, нічим. Свою непомірну впертість Телець вважає твердістю характеру справжнього чоловіка, скупість приймає за розумну економність, а схильність до песимізму – за реалістичне сприйняття світу.

Близнюки

У жодного знаку Зодіаку немає такого дару поставити все з ніг на голову, як у Близнюків. Скучити-то з ними не скучиш, але вже на другому тижні інтенсивного спілкування відчуваєш себе чимось на зразок спринтера серед стаєрів, який безнадійно відстав від інших і до смерті закатований.

Якщо ти в змозі витримати Близнюків та їхню дивовижну схильність до постійних змін (з урахуванням, що ти сама не Близнюк), то тобі слід спорудити монумент. Вони тусуються то тут, то там, люблять пудрити мозок і знущатися. Майбутнє з ними більш ніж ненадійне, зате кумедне. Вірності від Близнюків не чекай, варто відвернутися – вони вже фліртують з твоєю подружкою.

Рак

Цей зануда і скиглій у кожній дівчині шукає продовження своєї матері, і якщо знаходить свій ідеал, то неодмінно постарається одружитися. Рак – активний любитель сімейного вогнища та затишку – завчасно зведе дружину в могилу своїми вічними претензіями про те, як потрібно правильно мити посуд, годувати улюбленого кота та готувати омлет. Заміжжя з Раком – занапащена молодість.

Лев

Зациклений на власній персоні, Лев не помічає нікого, крім себе. Ну, хіба ще тих, хто захоплюється ним. Він зарозумілий і вважає себе надто великодушним, щоб пам’ятати образи та обіцянки. Царська особа любить витрачати гроші, вести пусте життя і оточувати себе гарними дівчатами.

Шалено ревнивий, запальний і образливий. Сам же не переносить, якщо його ревнують, бо не може навіть припустити думки, що хтось може вважати його своєю власністю. Він повинен бути в тебе завжди на першому місці, і якщо раптом ти перенесеш ваше побачення на другий день через необхідність відвідати хвору тітоньку, то може смертельно образитися. Яка, нафіг, тітонька?

Діва

Це моторошний педант. Він (вірніше було б сказати “вона”) виведе тебе дрібницями та нотаціями. Діва буркотить, що в маслі багато холестерину, а смажене дуже шкідливе для шлунку. Лінується до неподобства, але вважає себе працелюбним, тому що іноді розгойдується на те, щоб зробити якусь дрібницю. З емоціями у нього напружено, до кохання ставиться дуже насторожено.

Терези

Терези недовірливі, потайливі і дріб’язкові. Бувають дратівливі і можуть зірвати злість на першому-ліпшому, який попадеться під гарячу руку, якщо справи йдуть не так, як би йому хотілося. Вигадують різні неіснуючі проблеми, а потім довго їх вирішують. Має багато друзів, але по-справжньому майже нікому не довіряє.

Скорпіон

Неприємний, в’їдливий і злопам’ятний Скорпіон постійно дратується, якщо щось зроблено не так, як він вважає за правильне. Постійні причіпки і похмурий погляд, здатний своїм тягарем мало не увігнати до пояса в землю, зведуть з розуму кого завгодно. А коли він почне ревнувати, мало тобі не здасться. Грошей не рахує, зате чудово пам’ятає, скільки разів забули порадіти його подарунку.

Стрілець

Він не бреше. Але лише тому, що його сутність терпіти не може брехню. Не бреше навіть тоді, коли говорити правду недоцільно. Якщо ж він викриє на брехні тебе – чекай на неприємності. Стрілець шалено ревнивий, але сам не пропускає жодної спідниці. Навіть властиве йому почуття гумору не може компенсувати його недоліки.

Козеріг

Козерін – упертий на всі двісті і абсолютно не піддається переконанню. Навіть якщо він з тобою погоджується, або ваші думки випадково співпали, або він просто не хоче «метати бісер перед свинями». В останньому випадку будь впевнена – у глибині душі він анітрохи не сумнівається у своїй правоті.

Козеріг – той ще зануда, він важко переносить гучні веселі вечірки і взагалі може бути втрачений для суспільства, якщо не провести з ним виховну роботу. Втім, переконати його, як було сказано раніше, майже нереально, тому краще тиснути на його інтерес і підвести до якоїсь ідеї дуже акуратно, щоб Козеріг вирішив, що це його власна думка.

Козеріг честолюбний, вважає, що знає життя, і тому може годинами читати тобі лекції про те, як треба жити, а особливо як витрачати гроші. Тому краще тримати маленькі радощі твого шопінгу при собі.

Водолій

Водолій любить мріяти і замишляти щось грандіозне, але його енергії та терпіння рідко вистачає на те, щоб хоча б почати. Він наобіцяє тобі купу всього – причому в хвилину обіцянки Водолій сам вірить, що виконає задумане, – але ти не вір його солодким промовам.

У серйозних справах на Водолія краще не розраховувати, особливо не варто мріяти, щоб поставити відповідальність за щось на його мужні плечі, покладайся насамперед сама на себе.

Риби

Тобі потрібен нормальний хлопець, впевнений у собі і який твердо стоїть на землі, а не витає десь у хмарах? Тоді ти звернулася не за адресою. Риби живуть у своєму світі, за своїми законами та, як наслідок, абсолютно не пристосовані до реального життя. Риби – діти в душі, вони нерішучі, надзвичайно чутливі, і про них потрібно постійно дбати, інакше вони можуть зникнути через свою несамостійність.

За матеріалами