Які риси вашого характеру зводять чоловіків з розуму (на підставі знаку Зодіаку)
Цікаво знати

Які риси вашого характеру зводять чоловіків з розуму (на підставі знаку Зодіаку)

Ось які риси особистості він обожнює в вас, в залежності від вашого зодіакального знаку:

Іл.: Fran Iorio

Овен

Ви віддаєте перевагу зручному одягу. У вас чудове почуття стилю, але повсякденний спортивний одяг завжди буде вашим першочерговим вибором. І, оскільки ви витрачаєте трохи часу на збори, ваш партнер обожнює вас за це. Крім того, в ліжку ви – тигриця, якому чоловікові це не сподобається?

Ваш оптимізм і ентузіазм – ще одна перевага у стосунків, тому що ваш хлопець знає, що ви завжди можете підбадьорити його і підтримати, коли він переживає нелегкі часи.

Однак ви можете все ускладнити своєю запальністю і різкою зміною настрою. Навчіться не звертатися уваги на дрібниці.

Телець

Ви – навчений досвідом шеф-кухар, який обожнює готувати що-небудь вишукане і нове. Якщо врахувати, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, ви – давно вже завоювали його прихильність і любов.

Ви також надійні, віддані і відповідальні. Ваш партнер знає, що, якщо йому доведеться туго, ви його неодмінно виручите.

Один з ваших найбільших недоліків -яскраво виражений власницький інстинкт. Довіряйте йому, коли він говорить, що он та блондинка – його давня подруга, не більше.

Близнюки

Ви добре ладите з усіма, включаючи друзів вашого хлопця, бо кмітливі, товариські і веселі. Йому подобається, що на будь-якій вечірці ви знайдете собі співрозмовника і не будете нудьгувати, якщо йому потрібно буде відлучитися. Ви володієте неймовірною здатністю легко заводити друзів.

Ви постійно дивуєте його своїми великими знаннями в різних сферах. Ви трохи занудні, але він любить це в вас.

Ви також дуже ніжні і ласкаві. Якщо у нього був важкий день, він знає, що, повернувшись додому до вас, він неодмінно відчує себе краще, тому що ви знаєте, як підбадьорити його.

Але ви нерішучі. Коли він запитує вас, що і де ви хочете поїсти, він очікує чіткої відповіді.

Рак

Ви або художник, або обожнюєте мистецтво. Ви можете проводити години в музеї, але переконайтеся, що ви блукаєте там самі. Вашому хлопцю подобається ваше захоплення мистецтвом, але він не любить прикидатися, що розуміє таємний сенс картини, коли бродить по художній галереї разом з вами.

Час від часу ви можете бути примхливою і песимістичною, але ви віддані своїм друзям і родині. Ви – дівчина, яка кине все, щоб допомогти людям, яких любить. І це те, від чого він без розуму в вас.

Лев

У вас витончений смак, але переконайтеся, що не змушуєте свого партнера постійно водити вас по дорогих ресторанах.

Ви добросерді і маєте відмінне почуття гумору. Ваш хлопець любить, коли ви смієтеся над ним і разом з ним. Ваша веселість і привабливість також дозволяють вам стати центром уваги.

Діва

Ви можете годинами підраховувати калорії, їсти здорову їжу і стежити за тим, скільки вуглеводів ви споживаєте. Вашому партнерові подобається, як ви піклуєтеся про здоров’я, але він ненавидить, що ви недооцінюєте себе. Переконайтеся, що ви пам’ятаєте, що він любить вас такою, якою ви є.

Ви добрі і працьовиті. Іноді ви приділяєте занадто багато уваги роботі і забуваєте вкладати час і енергію в побудову щасливих і здорових стосунків. Цінуйте те, що маєте.

Терези

Ви – дівчина, яка не боїться бруду. Ви любите прогулянки на свіжому повітрі, виїзди на природу, в похід і на риболовлю, від чого він в захваті. Але ви повинні знати, що іноді він просто хоче побути в компанії друзів, без своєї дівчини.

Ви не любите залишатися однією, тому стаєте чіпкою, а чоловіки не люблять, коли їм нав’язуються. Майте на увазі, що така поведінка – швидкий спосіб «вбити» стосунки.

Скорпіон

Ви – справжній друг, це одна з ваших найкращих якостей. Вашому партнерові подобається, що ви готові допомогти своїм друзям в будь-який час і всім, чим можете, але він хоче знати, що він для вас – пріоритет №1.

Ви жагучі і віддані, але недовірливі і ревниві. Не дозволяйте цим отруйним почуттям взяти над вами верх. Якщо ваш чоловік вважає, що ви не довіряєте йому, навіщо тоді вступати з ним у стосунки?

Стрілець

Ви – яскраво виражений екстраверт. У вас чудове почуття гумору і унікальна харизма. Ви легко заводите друзів, тому ваш хлопець не переживає про те, що вам нудно, де б ви з ним не перебували.

Однак він турбується про те, що ви не думаєте перед тим, як що-небудь сказати. Ви говорите все, що спаде вам на думку, і іноді випадково когось ображаєте.

Козеріг

Ви орієнтовані на сім’ю і любите слідувати традиціям. Вашому хлопцю подобається, що ви так близькі зі своєю сім’єю, але йому, мабуть, хочеться проводити більше часу наодинці з вами. Переконайтеся, що ви приділяєте йому достатньо уваги і іноді проводьте свята з його рідними.

Ви – майстер самоконтролю. Ви можете сходити в супермаркет і купити лише необхідні речі, без імпульсивних покупок. Ваш чоловік в захваті, що ви можете поїхати з ним в торговий центр, і ви не будете тягти його в кожен магазин.

Водолій

Ви неймовірно розумні й кмітливі у вирішенні проблем і цим справляєте на свого чоловіка величезне враження.

Ви також не прагнете бути з ним кожну секунду, тому як потребуєте часу для себе. Вашому хлопцю подобається, що ви можете не бачитися майже тиждень, і не будете нити і надмірно сумувати за ним. Ви обидва ведете зайняте життя, і це вас влаштовує.

Але іноді ви забуваєтесь в своїй самотності. Переконайтеся, що ви не уникаєте своїх почуттів і емоцій. Якщо ви чимось засмучені, повідомте свого обранця про це.

Риби

Ви любите музику і відчуваєте її на духовному і емоційному рівні. Ви завжди готові сходити на музичний фестиваль і послухати пісні колективів, про які ніколи не чули.

Але ви схильні ухилятися від дослідження інших речей. Не бійтеся пускатися в пригоди і пробувати нове. Особливо те, що любить ваш хлопець. Можливо, вам це сподобається.

За матеріалами