Які типи подруг небезпечні для вашого шлюбу?
Життєві поради

Які типи подруг небезпечні для вашого шлюбу?

Потребу дружби відчувають не тільки безтурботні незаміжні дівчата, а й сімейні жінки. Мати приятельок – це нормально, але нерідко найближча подруга здатна зруйнувати ваші сімейні стосунки.

Так, саме ті люди, яких ми запрошуємо до свого дому, яким розповідаємо потаємні думки, можуть занапастити наше щастя. Тому, перш ніж впускати в своє життя чужу людину, жінці слід знати, які типи подруг небезпечні для шлюбу.

За статистикою, завдяки «допомозі» подруг розпадаються близько 30% шлюбів. Чоловік, який не проти сходити ліворуч, насамперед звертає увагу на приятельку дружини, оскільки вона постійно миготить перед очима, стає практично членом сім’ї.

Психологи виділяють п’ять основних типажів подружок, яких варто побоюватися заміжнім жінкам:

1. Порадниця і помічниця

Це дуже небезпечний тип. Вона вміє втертися у довіру, дає корисні поради, вказує на ваші помилки та допомагає їх виправити. Така подруга завжди краще знає, яку сукню вам купити та яку зробити стрижку. Вона може розповісти вам купу цікавих рецептів та кулінарних секретів. Просто ходяча енциклопедія!

Ви прислухаєтеся до її порад і дуже цінуєте її думку. Вам здається, що подружка щиро бажає вам добра. Однак таке добро може вийти вам боком.

Якщо подруга постійно повчає вас у присутності вашого чоловіка, то цим вона звеличує себе і принижує вас. В очах вашого чоловіка вона виглядатиме найрозумнішою, а ви – якоюсь невміхою. В результаті чоловік зрозуміє, що є жінки і кращі за вас.

Щоб не втратити пошану чоловіка, слід мати власну думку та не бояться висловлювати її своїй подрузі. Не варто беззаперечно слухатися всіх її порад. Якщо ви вважаєте інакше, робіть по-своєму. Можливо, помітивши вашу тверду позицію, подруга перестане вас повчати.

2. «Свій пацан»

Ця дівчина без проблем складе компанію вашому чоловікові, щоб подивитись футбол. Вона любить пиво і жорсткий жаргон, вміє полагодити мотоцикл і розуміється на чисто чоловічих темах. Вона розуміє мужиків із півслова, тому вони сприймають її за свого хлопця. Чоловікам завжди цікаво поспілкуватися з нею за інтересами і ваш чоловік не стане винятком.

Це не дуже небезпечний типаж, адже вважається, що подібна дівчина не може бути цікавою для чоловіка, як сексуальний партнер. Але зустрічаються чоловіки, яким подобаються саме такі жінки. Якщо ваш чоловік не належить до цієї категорії, можете розслабитись. Він бачить у вашій подрузі лише друга.

3. Провокаторка

Цей типаж дуже небезпечний. Вона завжди незадоволена вашим чоловіком, ніколи не втрачає можливості покритикувати і принизити його. І грошей він мало заробляє, і руки у нього криві, і взагалі, як ви могли вийти заміж за такого нікчему! Причому своє невдоволення подруга обов’язково висловлює у присутності вашого чоловіка, провокуючи його на захисні аргументи.

На перший погляд, така поведінка здатна викликати лише роздратування та злість, але для чоловіка вона, як червоне полотно для бика. Всіляко зачіпаючи вашого чоловіка, подруга розпалює в ньому сексуальну енергію. Йому неодмінно захочеться довести, що він сильний, спритний та сексуальний. І він це зробить де? Мабуть, у ліжку.

Провокаторку необхідно нейтралізувати відразу, як вона почне читати моралі. Скажіть, що ви свідомо вибрали собі такого чоловіка, що ви його любите. Попросіть подругу не відгукуватися про нього погано.

4. Жертва

Це також небезпечний тип. З нею постійно щось трапляється. Вона вся така мила, жіночна та беззахисна. Вона любить плакатися в жилетку вам і вашому чоловікові, а ви не можете відмовити бідоласі в допомозі. Ви поспішайте вирішити її проблеми та посилаєте чоловіка, щоб той полагодив їй кран або перевстановив «Віндовс».

Допомагаючи слабким жінкам, чоловіки почуваються героями. Їм приємно приходити на допомогу миленьким дурепам. Звичайно, якщо пригодам вашої приятельки немає кінця, то чоловікові це може і набриднути. Однак усі жінки-жертви однаково сексуально-привабливі.

Щоб не створити собі конкурентку в особі бідної подруги, намагайтеся допомагати їй виключно самотужки, не залучаючи до цього чоловіка.

5. Зірка

Ця панночка просто сяє від самовпевненості та «зірковості». Вона завжди доглянута і гарна, у неї купа кавалерів та шанувальників. За філіжанкою чаю вона обов’язково похваляється вам із чоловіком про свої нові перемоги над чоловіками, причому зробить це настільки барвисто, що можна фільм знімати. Її життя наповнене яскравими романами та дрібними інтрижками. Сексуальна енергія б’є із неї ключем.

І, незважаючи на це, такий типаж подруг не дуже небезпечний для вас. Так, спочатку вона зачаровує і приваблює, але щойно чоловік зазирне в її душу, то побачить там порожнечу. Такій жінці не цікаві серйозні стосунки. Вона належить усім і нікому. З нею легко переспати, але рано чи пізно чоловік усвідомлює, що він не герой-завойовник, а лише екземпляр із її величезної колекції.

Фільтрувати своїх друзів потрібно всім, особливо заміжнім жінкам, які цінують сімейні стосунки. Адже міцна сім’я і кохана людина набагато важливіша за сумнівніх подруг.

За матеріалами