6 жіночих якостей, які зводять чоловіків із розуму
Життєві поради

6 жіночих якостей, які зводять чоловіків із розуму

Отже, на вечірці ви помітили хлопця, який виглядав, наче втілення всіх ваших бажань, і ви не встигли й оком змигнути, як він теж вас помітив. Він підійшов до вас, широко усміхнувся, сказав щось дурне, але дуже миле, і ось у вас уже розпочалася розмова.

Ми з вами чудово знаємо, що ви – це все, про що міг би мріяти будь-який чоловік, але поки що він знає лише одне: що ви чудово виглядаєте і не боїтеся чоловіків.

Так що ж здатне змусити його зрозуміти, що ви справді та дівчина, про яку він мріяв усе своє життя, та так, щоб він рано чи пізно захотів залишитись з вами до кінця своїх днів?

Нижче ви знайдете 6 рис характеру, які здатні змусити практично будь-якого хлопця закохатися в вас до запаморочення:

1. Вас не так просто вразити.

Ви не з тих, хто забуває про все, варто на вашому обрії з’явитися симпатичному хлопцеві, який до того ж вирішив із вами заговорити. Ви знаєте, що навіть якщо він вибрав вас серед решти, це ще нічого не означає, адже насправді обираєте ви.

Звичайно, в будь-яких дійсно міцних стосунках партнери повинні вибрати один одного, і вибрати з гідних причин, але ми зараз говоримо про перші години знайомства і наступні побачення.

Ні, я зовсім не кажу, що ви повинні зображати відсутність інтересу, хоча насправді ви задоволені його увагою, ваше серце тремтить, наче метелик, і здається, що від переживань ви аж спітніли – ви просто повинні усвідомити, що поки що не можете бути впевнені, що він і справді той, єдиний. Адже ви щойно зустрілися. Що ви можете про нього знати, крім того, як він виглядає, рухається і усміхається?

Вам поки що немає на що особливо спиратися в оцінці цієї людини. Так що ставтеся до ситуації так, як вона того дійсно заслуговує – ви думаєте, що цей хлопець досить привабливий зовні, але йому ще належить довести вам, що він вартий того, щоб з ним спілкуватися, і тим більше, щоб обмінятися з ними номерами телефону.

Краще дивіться на цю ситуацію, як на можливість – можливість з’ясувати, чи це дійсно хлопець, якого вам хотілося б дізнатися краще. І знаєте що? Чоловікам це подобається, бо якщо ви дійсно їх зацікавили, їм захочеться вас підкорити. Їхня психіка «заточена» на це самою природою, так що дайте йому побігати за вами, і довести, що він гідний зв’язати з ним вашу долю. І те, що за вами варто побігати, він зрозуміє дуже швидко. Якщо він вам цікавий, і ви знаходите його привабливим не лише зовні, це одразу проявиться у мові вашого тіла.

Ви усміхатиметеся, щиро сміятиметеся над його жартами, ваші очі будуть ніби світитися зсередини, і він швидко це помітить.

А ще він помітить, що ви безумовно не в розпачі, і не збираєтеся відразу вішатися йому на шию і просити везти вас до нього додому лише тому, що він красень – адже ви чудово знаєте, що більш ніж гідні найкращого чоловіка у світі, і тепер його черга доводити, що він саме такий. Врахуйте, ви не повинні грати з ним в ігри, зображуючи відсутність інтересу, або то наближаючи його, то віддаляючи. Ви не повинні зображати ображену невинність або викликати у нього почуття провини, якщо він ні в чому не винний.

Просто будьте тією, хто ви є насправді – чарівною жінкою, яка знаходить його привабливою зовні, але якій потрібно розібратися, що ховається за цією оболонкою, щоб зрозуміти, чи справді вона вам підходить. І ви добре знаєте, що для цього вам знадобиться більше кількох хвилин (і, мабуть, більше кількох побачень).

2. Ви впевнені у собі, і знаєте, що ви – гідний вибір.

Ви добре знаєте, що ви – все, що може бажати дійсно гідний чоловік, але це не робить вас зарозумілою. Ваш розум просто сповнений до країв тихою впевненістю, що дозволяє почуватися зручно і комфортно практично в будь-якій ситуації, тому що ви знаєте, хто ви і на що здатні.

Коли ви дійсно впевнені в собі, це знову-таки проявляється у вашій мові тіла – у тому, як ви дивитесь людям у вічі, у тому, як ви поводитеся в суспільстві, у тому, як ви ходите, сидите, і навіть у вашій усмішки. І вже повірте, чоловіки буквально тонуть у очах настільки впевненої у собі жінки.

2. Ви почуваєтеся неперевершеною.

Найчастіше справа не в тому, як ви виглядаєте, а в тому, як ви себе при цьому відчуваєте – вам зовсім не обов’язково одягати сукню з глибоким вирізом і туфлі на шпильках, якщо при цьому ви відчуваєте себе чуттєвою та впевненою жінкою, якій неймовірно зручно в власному тілі.

Коли ви почуваєтеся саме так, це миттєво виявляється зовні, миттєво роблячи вас ще більш красивою в очах чоловіків.

Але як вам найшвидше відчути себе неймовірно чарівною? Насправді секрет не в тому, у що ви одягнені зовні… просто одягніть свою найпривабливішу та сексуальну білизну, навіть якщо зверху на ній буде звичайна футболка та джинси, в яких ви збираєтесь до друзів на барбекю.

Хоч ви і знаєте, що під джинсами їх не видно, але чудово уявляєте, що у будь-якого хлопця, який побачить ваші мереживні трусики, мало не пара з вух піде, і вони це відчувають.

Коли ви почуваєтеся красивою та чарівною… ви нею й стаєте.

4. Ви цікавитесь не лише своєю зовнішністю.

У вас є своє власне життя, і воно досить гарне і цікаве.

Повірте, хлопцям, з якими ви починаєте зустрічатися, дуже хочеться знати, чи не стануть вони для вас, якщо у вас зав’яжуться постійні стосунки, єдиним джерелом життя і щастя в цілому. Ніхто не хоче зустрічатися з прилипалою – дівчиною, особистого життя в якої практично не існує (за винятком того, що іноді вона вибирається з подругами в клуб клеїти мужиків).

Більшість чоловіків дуже цінують той час, який вони витрачають на себе та свої хобі, і їм хочеться знати, що ви не відберете його цілком і без залишку, якщо ви почнете зустрічатися. Розвіяти їх страхи досить просто – просто згадайте про якийсь особистий проект (не пов’язаний з роботою), про курси, на яких ви вчитеся для саморозвитку, або про те, що кілька разів на місяць ви вибираєтеся на відпочинок з подругами.

М’яко і ненав’язливо давши йому зрозуміти, що у вас є й інші інтереси, і що ви, як і він, любите проводити частину вільного часу з друзями, ви дасте йому зрозуміти і те, що ви не ображатиметеся на нього, якщо йому теж захочеться вирушити поодинці на рибалку, або попити пива чисто чоловічою компанією.

5. Ви цікавитеся його внутрішнім світом, а не лише тим, які «кубики» він накачав у спортзалі.

Ви хочете більше знати про цього милого хлопця, з яким ви щойно познайомилися, адже так? Ось ви й задаєте йому під час розмови кілька запитань – ну, там, де він ріс, скільки в нього братів і сестер, чи має домашніх тварин, і так далі.

Звичайно, все має бути в міру – ваша бесіда не повинна бути схожою на допит, і вже звичайно, вам не варто з ходу ставити занадто особисті питання, але загалом такі питання показують вашому новому знайомому, що ви точно хочете дізнатися його краще.

Це змушує його зрозуміти, що якщо ваші побачення перейдуть у справжні стосунки, вони не будуть зациклені на вас, і тільки на вас.

6. Ви буквально світитеся від щастя.

Щасливі, сповнені енергії та ентузіазму люди, котрі люблять життя, здаються дуже привабливими іншим людям. Таке враження, що ваші очі та широка усмішка буквально випромінюються яскравим і теплим світлом, роблячи вас не просто привабливою, а сліпуче прекрасною.

Це тепле світло являє собою поєднання впевненості в собі, фізичного та емоційного здоров’я, високої самооцінки та здорової любові до себе. Чоловіки чують таку жіночу енергію буквально за кілометр, і злітаються на неї, немов метелики на вогонь. Можливо, саме вона і змусила його вибрати для знайомства з десятків і сотень інших жінок саме вас, тому що ваші променисті очі та яскрава усмішка настільки прикули до себе його увагу, що він виявився просто не в змозі пройти повз.

Якщо ви не відчуваєте цього світіння прямо зараз, то, можливо, вам варто на якийсь час припинити пошуки пари, та попрацювати над покращенням власного щастя, впевненості у собі та самооцінки.

Найкращий спосіб швидше відчути себе краще і впевненіше в собі – це просто почати частіше займатися тим, що вам подобається, подбати про своє фізичне та емоційне здоров’я, а також записати на свій рахунок кілька досягнень (навіть якщо ці досягнення відносно незначні).

А загалом – вам просто потрібно бути собою, собою справжньою. Якщо ви зможете зосередитися на тому, щоб бути вірною самій собі, слідувати власним інтересам і не намагатися зображувати з себе ту, ким ви не є, все інше додасться.

Як тільки ви перестанете намагатися йти проти власної природи, ви встановите міцніший зв’язок зі своїм внутрішнім «я», відчуєте себе більш впевненими та щасливими, почнете отримувати куди більше задоволення від життя та почнете залучати у своє життя таких самих чоловіків.

Одним словом, ви станете буквально найчарівнішими.

За матеріалами