Чому чоловік та дружина завжди повинні носити свої обручки
Життєві поради

Чому чоловік та дружина завжди повинні носити свої обручки

Обручки – важливий символ сім’ї, актуальність якого не втрачається століттями. Такі носили різні народи у різні історичні епохи. І хоча нюанси ритуалів дещо відрізнялися, сама сутність завжди залишалася тією ж.

Символ сім’ї

У сучасному світі рідко зустрінеш сімейну людину без обручки на руці. Багато хто хоче продемонструвати частину своєї ідентичності, яка пов’язана з іншою людиною. Але так було не завжди.

Варто відзначити, що традиції носіння обручок істотно змінювалися серед різних народів. Наприклад, у стародавньому Римі вважалося, що ліва рука нещаслива, а права «нечиста», тому прикраси носили тільки на правій.

А у німецьких племенах до весілля носили на лівій руці, а потім – на правій. За єврейськими канонами під час одруження обручки одягалися і взагалі на вказівний палець.

На Заході чоловіки раніше майже не носили обручок. Це вважалося моветоном та спадком низького стану. Після Другої світової ситуація змінилася, адже чоловіки хотіли мати при собі частинку щасливого шлюбу.

То чому ж не варто забувати про цю традицію і заохочувати, щоб усі одружені носили обручки?

Причини носити обручки

1. Демонстрація статусу.

До заміжніх жінок завжди ставляться шанобливіше. На Заході навіть є окремо звернення «міс» та «місіс», щоб позначати у розмові факт перебування жінки у шлюбі.

Навколишні дивляться на наявність обручки, і деякі можуть змінювати своє відношення залежно від наявності чи відсутності. Наприклад, якщо носити колечко, можна уникнути дратівливого загравання від колег чи незнайомців.

Згідно з опитуваннями, чоловік вважається більш успішним, якщо у нього на безіменному пальці є обручка. Люди підсвідомо думають, що він вірний сім’янин, тому добрий працівник.

2. Символ вірності.

Багато хто знає не з чуток, що можна закохатися в іншу людину навіть у шлюбі. Це не означає нічого поганого, тому що це така біологічна реакція організму. Важливо те, що люди із цією закоханістю роблять.

Якщо носити обручку, вона залишатиметься дороговказом навіть у найскладніші хвилини. Потім люди будуть тисячу разів вдячні собі, що одягали в той складний час обручку. Закоханість пройде, а кохання з найближчою людиною залишиться ще надовго.

3. Погоджуватись на важливі прохання.

Деяким партнерам важливо, щоб у половинки завжди на пальці була обручка. Тому простого прохання з їхнього боку вже достатньо, щоб погодитись і носити її. Це свідчить про прояв почуттів та взаємну повагу.

Звичайно, ніхто не зобов’язаний робити те, чого не хоче. Декому просто незручно носити прикраси, комусь заважає робота руками. Але ми рекомендуємо переглянути свої переконання, адже від обручок одні переваги!

За матеріалами