4 відмінності між спорідненою душею та партнером у житті
Психологія

4 відмінності між спорідненою душею та партнером у житті

Існує багато неправильних уявлень про такі поняття як споріднена душа та партнер у нашому житті.

Споріднена душа – це та людина, яка присутня у вашому житті для того, щоб вас вчити, збагачувати та підштовхувати до вдосконалення самого себе.

Партнер – це людина, яка є вашим супутником у житті, якому ви протягом усього життя довіряєте і від якого протягом усього життя залежите так само, як і він від вас.

1. Споріднена душа послана нам, щоб дати життєвий урок

Споріднені душі у вашому житті можуть бути представлені в ролі друзів, родичів та членів сім’ї. Такі люди завжди намагаються вас допомогти і розділити ваш душевний біль, показати всі ваші перешкоди в житті, знайти і схильність до чогось, інакше кажучи, споріднена душа всіляко вас наставляє для того, щоб ви змогли перетворити своє життя на краще. Союз із таким типом людей як споріднена душа формує міцні взаємини, духовний та емоційний зв’язок. Тому при розриві взаємин у цьому випадку – це приносить величезний біль та страждання.

Партнери по життю також можуть мати інтереси схожі з вашими, але партнер це всього лише людина, яка протягом усього вашого життя залежить від вас, як і ви від нього. Партнера по життю можна розцінювати як опору, яка завжди готова вас підтримувати і слідувати за вами незважаючи на всі перешкоди та проблеми на вашому шляху, але натомість партнер по життю вимагатиме від вас того ж самого, адже основне завдання партнера по життю – не стояти на одному місці. Іншими словами – партнерство в житті можна охарактеризувати як взаємовигідну співпрацю, в якій партнери зобов’язуються допомагати одне одному, але при цьому вони мають дуже тісний емоційний та духовний зв’язок.

2. Ви відчуваєте ніби знаєте цю людину протягом усього свого життя

Коли ви зустрічаєте свою другу духовну половинку, ви можете відчути, що ніби ви знали цю людину протягом усього свого життя, хоча познайомилися з нею зовсім недавно. Легкість подібних взаємин просто вражає: ви добре розумієте один одного, ваші інтереси збігаються, у вас схожі способи мислення. Також при спілкуванні ви можете дізнатися, що ваші стосунки та вчинки можуть мати однакові або схожі історії. Саме все це і є початком інтенсивного зв’язку, який мається на увазі під словом споріднена душа. Надалі подібні взаємини починають притягувати вас один до одного. Але успіху зазвичай в таких стосункыв небагато, т.к. подібні відносини зазвичай завжди хаотичні і деструктивні, оскільки всі люди не можуть бути абсолютно однаковими і ідеально влаштовувати один одного. Якщо ви схожі за характером та інтересом, то ґрунтом для конфлікту можуть стати недоліки чи звички.

З партнерами по-іншому, партнер може з’явитися у вашому житті абсолютно непередбачувано. Наприклад в той момент коли вам погано, хтось може почати виявляти до вас зайву увагу та турботу, що в результаті може стати емоційним підґрунтям для створення стосунків.

Ще одна причина з якої вас притягує до подібної людини, це усвідомлення того, що людина вам чимось допомогла, але в той же час ви так мало про неї знаєте і наважуєтеся стати ближчими. По суті в присутності такої людини яка вам чимось допомогла або підтримала ви завжди почуватиметеся комфортно, адже крім підтримки вона здатна вас постійно дивувати і радувати, тому в результаті не встигнете помітити, як швидко ваша дружба змогла перерости в такі глибокі та вічні почуття як кохання.

3. Ви інтуїтивно знаєте думки та бажання один одного

Існує якийсь вищий зв’язок між вашими роздумами та почуттями, адже ви знаєте думки та бажання один одного. Спорідненим душам не потрібні слова, щоб передати всі ідеї та емоції. Вони знають, що відбувається з вами, вони знають, що ви відчуваєте, вони знають, як ви реагуєте на все, що відбувається.

Партнер у житті не може вас так зрозуміти і відчути, як споріднена душа. Партнерам по життю властивий переважно лише фізичний потяг один до одного, а вивчення одне одного ваших духовних та інших цінностей зазвичай у мету партнера у житті не входить. Стосунки між партнерами по життю засновані лише на логічній та інтелектуальній стимуляції, тому жодного емоційного зв’язку та підтримки партнер по життю ніколи вам не зможе надати.

4. Споріднені душі з’являються у найважчі моменти життя

Споріднені душі з’являються в нашому житті у важкі життєві моменти. Подібні стосунки можуть виникнути абсолютно непередбачувано і часом саме вони дають нам дивовижні життєві уроки. Саме споріднені душі намагаються наставити нас на вірний життєвий шлях і надати нам любов, яка розділена як захопленням, так і розчаруванням. Люди, які перебувають у подібних стосунках, завжди намагаються знайти спільну опору у стосунках і намагаються змінити один одного з гіршого боку на краще. Тому стосунки з людиною, яку можна назвати спорідненою душею, не завжди бувають легкими в плані того, що вам протягом усього життя доведеться багато чого пережити.

У стосунках з партнером по життю відбувається все інакше, як правило, стосунки з подібною людиною досить легкі. Ці відносини починаються без особливої ​​турботи один про одного і виникають у результаті звичайних щоденних подій. Тут немає жодних минулих чи майбутніх подій, які б пов’язували вас у єдиний і міцний союз. Такі стосунки властиві майже всім людям, т.к. у подібних відносин формуються здорові та повноцінні шлюби, тому що обидві сторони в подібному союзі готові робити все, щоб підтримати одне одного.

Іноді у житті практикуються і такі випадки, коли споріднена душа може стати вашим партнером у житті. Також можливо, що стосунки з подібним партнером у житті можуть стати глибоким зв’язком душі.

Загалом, як таких особливих відмінностей між спорідненою душею та партнером у житті немає. Кожен із цих двох типів стосунків має свої позитивні сторони. Пам’ятайте, що саме самі ви створюєте ці спеціальні зв’язки, які надалі переростають у відносини. Кожна людина у своєму житті є як учителем, так і учнем.

За матеріалами