Питання, які варто задати, щоб зрозуміти сумісні ви з партнером чи ні
Життєві поради

Питання, які варто задати, щоб зрозуміти сумісні ви з партнером чи ні

Якщо ви починаєте нові стосунки, ви можете задуматися про те, чим це закінчиться. Звичайно, ви не хочете витрачати час один на одного даремно. Ось кілька питань, які можуть викликати розбіжності у стосунках.

Обов’язково прочитайте!

Як переживати сварки?

Якщо ви не згодні з тим, як вирішити конфлікт, тоді у вас будуть проблеми з сумісністю.

Тимчасова шкала взаємин

Якщо один з партнерів хоче одружитися і мати дітей відразу, а інший партнер навіть не впевнений це може викликати проблеми у майбутньому.

Невідповідність лібідо

Якщо ваш партнер хоче займатися гарячим і пристрасним сeksом раз на тиждень, і у вас є досить витривалості в суботу ввечері, це може створити проблеми для ваших стосунків, оскільки сексуальна хімія є великим фактором.

Як ви витрачаєте свої гроші?

Деякі люди вважають, що, якщо у вас є гроші, потрібно витрачати їх. Інші, однак, вважають, що економія – це найкраща цінність.

Наскільки ви чесні?

Останнім часом я бачив пару, де один з партнерів дуже чесний, і любить підтримувати свої почуття і дії серед невеликої групи людей, а інший партнер любить транслювати все в соціальних мережах.

Поділ домашньої роботи

Ви – команда! Якщо один з партнерів миє посуд і пилососить, заправляє ліжка і все більше і більше, поки інший партнер спостерігає, це створить напругу в стосунках.

Час з друзями і сім’єю

Якщо ваш партнер є соціальною метеликом і має велику компанію, в той час як вам подобається тримати себе в стороні, це може викликати проблеми в стосунках з точки зору того, що робити у вихідні і з ким проводити час.