3 найпристрасніші знаки Зодіаку, з якими хочеться переспати
Цікаво знати

3 найпристрасніші знаки Зодіаку, з якими хочеться переспати

Зараз скептики «включать» свою тверезість і критикуватимуть кожне слово. Слова «заклопотаність» і «неадекватність» в одному реченні зашкалюватимуть, але може й у цій статті є частка раціоналізму та логіки? Може, настав час повірити у духовну силу, енергетичні потоки та іншу східну мудрість?

Ми підготували для вас топ-3 знаків Зодіаку, яких завжди та практично всі хочуть. Вони є магнітами для партнерів. Вони – сконцентрована сексуальна енергія, вулкан пристрасті і вічне бажання оточуючих.

3 місце – Стрільці

Стрільці – скромні фантазери, але “скромні” означає, що вони скромні не у своїх фантазіях, а навпаки публічно не активні. Стрільці розкриваються лише комусь конкретно, а не напоказ. Вони люблять «любити» явно жорсткіше, ніж може здатися на перший погляд. Вони не люблять розпорошуватися, у них зосереджена цілеспрямованість і щедрість у ласках. Такий ідеальний партнер з першого погляду, але з легкими фанатичними нахилами при більш особистому та близькому знайомстві.

2 місце дістається Скорпіонам

Отже, Скорпіони і тут ви у Топі. Ви пристрасні, імпульсивні, тому ЗАВЖДИ отримуєте те, чого хочете. Для вас немає стопів ні в одній з неординарних дій. Ви відкриті для всього нового, точніше саме ви шукачі чогось незвичайного. На жаль, вам не відомо значення слова «вірність», але за ваші «подвиги» вас можна пробачити, адже ви завжди сповнені бажання та пристрасті. Найневтомніший знак Зодіаку – це Скорпіон!

1 місце заслужено дістається Близнюкам

Вас постійно хочуть оточуючі. Ви — магніт для очей та для тіл. У вас завжди живе протиріччя, яке тягне за собою увагу інших людей. Ви в міру харизматичні, розумні та сексуальні. Але ідеальна пропорція всього перерахованого вище дарує вам заслужене перше місце. Продовжуйте експериментувати, даруйте світові нові знання та живіть так, як живете. Світ любить Близнюків, хоча іноді світові це дорого обходиться.

За матеріалами