3 знаки Зодіаку, IHTИM з якими стане незабутнім. Їм немає рівних в ліжку!
Цікаво знати

3 знаки Зодіаку, IHTИM з якими стане незабутнім. Їм немає рівних в ліжку!

Знак Зодіаку накладає певний відбиток на наш характер, поведінку і манеру спілкування. А як астрологічна приналежність впливає на наше сеksуальне життя? Кому з знаків Зодіаку немає рівних в ліжку?

Ви, звичайно, можете не вірити, чи перевірити самостійно, але є 3 знака Зодіаку, сеks з якими буде незабутнім. Перевірте, можливо вам пощастило і ваш партнер входить в трійку кращих зодіакальних коханців!

Водолій

Водолій – один з найкращих коханців серед всіх знаків Зодіаку. Він – ініціатор і любитель всіляких експериментів, ви спробуєте з ним те, на що раніше не погоджувалися і відчуєте незабутнє задоволення. Водолії не надто емоційні, не шукайте у них ніжності і надмірної чуттєвості, вони впевнені в собі коханці, які знають чого ви хочете і можуть вам це дати. Секрет Водоліїв в тому, що вони ніколи не будуть схиляти вас силою до нових сексуальних дослідів, вони зроблять так, що ви самі попросите їх про це.

Скорпіон

Скорпіон – майстер сеksу і справжній дамський угодник. Цей знак Зодіаку невтомний в ліжку, принаймні до того моменту, поки не побачить, що ви повністю задоволені. З ним ніколи не буває нудно, він майстер сеksуальних експериментів і рольових ігор, подружнє життя зі Скорпіоном ніколи не буде одноманітним і сумним.

Догоджаючи вам в ліжку, він і сам отримує колосальне задоволення, ну і, звичайно ж, чекає реакцію, яка, повірте, не змусить себе чекати. Ви напевно захочете його віддячити за отримане задоволення.

Овен

Сеks з Овном ви не забудете ніколи. Він буде повільно залучати вас в свої сіті, сп’яняючи ласкою і ніжністю, не відпустить, не вивчивши кожну клітинку вашого тіла і не доставивши вам неземне блаженство.

Sеks з Овном схожий на запаморочливий сон. Але будьте обережні, вони занадто люблять свободу, щоб надовго кимось захоплюватися. Тому, вивчивши вас і насолодившись вашим тілом, Овен, швидше за все, зникне і навряд чи з’явиться у вашому житті знову, але цю ніч ви будете ще дуже довго згадувати.

За матеріалами