7 чоловіків за знаком Зодіаку, в яких не варто закохуватися
Гумор та позитив

7 чоловіків за знаком Зодіаку, в яких не варто закохуватися

Є такі чоловіки в зодіакальному сузір’ї, яких любити собі дорожче. Стосунки з ними принесуть страждання та біль та залишать у серці рану на довгі роки.

7 місце

Близнюки – знак непостійності, так що відгуки про них надходять різні. Що точно можна сказати, так це те, що Близнюки вкрай закохані, вітряні та непостійні. За ними тягнеться шлейф із розбитих жіночих сердець — і чим Близнюки старші, тим шлейф довший.

У їхнє виправдання можемо сказати, що у вчинках Близнюків на любовному фронті немає ніякого злого наміру.

6 місце

Риби суперечливі так само, як і непостійні Близнюки. Їхню поведінку важко передбачити, вчинки — неможливо пояснити. Поряд із ними партнер почуватиметься людиною з амнезією, яка не пам’ятає, що було вчора і не знає, що буде завтра.

Але саме непостійність Риб притягує до них представниць прекрасної статі, які сприймають внутрішні конфлікти за норовливість та прояв сили характеру.

5 місце

Козероги стримані в житті та вимогливі у коханні. Вони знають, що хочуть від життя, і цим привертають увагу прекрасної статі. Але біда в тому, що Козерога багато вимагає від інших, а самі цим вимогам не завжди відповідають.

Ужитися з ними зможе тільки той партнер, який беззаперечно упокориться з “козерогівською” розстановкою пріоритетів, обов’язків та сімейних статусів. Інакше штормові хвилі розіб’ють сімейний човен об скелясті береги.

4 місце

Тельці не мають чарівності і не можуть похвалитися репутацією вправних коханців. Але їм це не треба — вони беруть наполегливістю. Якщо хтось їм сподобається, вони почнуть облогу та візьмуть “жертву” змором.

Але не варто радіти цій наполегливості — Тельці егоїсти та забезпечать своєму партнерові безліч неприємних відкриттів. Найчастіше вони ставляться до жінки надто споживчою, як до речі задоволення потреб.

3 місце

Скорпіон — непростий знак, який очікувано опинився на третьому місці нашого рейтингу. Представники цього знака настільки складні та багаторівневі натури, що самі не знають, чому не роблять те, що говорять чи говорять одне, а потім роблять інше.

Цей знак – природжений спокусник, але це не одухотворений порив, а справжня спокуса, яка принесе закоханим не щастя та натхнення, а біль та страждання.

2 місце

Стрільці створюють враження романтичних натур і сміливо йдуть під вінець, але опинилися на другому місці нашого рейтингу не просто так. Вони люблять усіх і завжди, так що не радимо вам чекати від них вірності навіть у шлюбі, “освяченому” іпотекою та трьома дітьми.

Стрілець буде любити, щиро і красиво, але до того моменту, як вирішить полюбити когось ще. Тож радимо добре подумати перед тим, як іти зі Стрільцем до РАЦСу — це ненадовго.

1 місце

Ми не стверджуватимемо, що Діви не вміють любити. Просто вони ховають свої емоції так глибоко в душі, що їх звідти не дістанеш. Намагаючись розглянути у своєму партнері люблячу людину, ви ризикуєте побачити нічого. Не чекайте від Діви романтичних прогулянок та палких зізнань у коханні.