7 чоловіків за знаком Зодіаку, в яких краще не закохуватися
Цікаво знати

7 чоловіків за знаком Зодіаку, в яких краще не закохуватися

Є такі чоловіки в зодіакальному сузір’ї, яких любити – собі дорожче. Стосунки з ними принесуть страждання і біль і залишать в серці рану на довгі роки.

7 місце

Близнюки – знак мінливості, так що відгуки про них бувають найрізноманітнішими. Що точно можна сказати, так це те, що Близнюки вкрай влюбчиві, легковажні й непостійні. За ними тягнеться шлейф з розбитих жіночих сердець – і чим Близнюки старші, тим шлейф довший.

У їх виправдання можемо сказати, що у вчинках Близнюків на любовному фронті немає ніякого злого умислу. Вони закохуються і змінюють партнерку з безпосередністю хлопчака.

6 місце

Риби суперечливі в тій же мірі, що і непостійні Близнюки. Їх поведінку важко передбачити, вчинки – неможливо пояснити. Поруч з ними партнер відчуватиме себе людиною з амнезією, яка не пам’ятає, що було вчора і не знає, що буде завтра.

Але саме мінливість Риб притягує до них представниць прекрасної статі, які приймають внутрішні конфлікти за норовливість і прояв сили характеру.

5 місце

Козероги стримані в житті й вимогливі в любові. Вони знають, що хочуть від життя, і цим привертають увагу прекрасної статі. Але біда в тому, що Козероги багато вимагають від інших, а самі цим вимогам не завжди відповідають.

Ужитися з ними зможе лише той партнер, який беззаперечно змириться з “козерогівською” розстановкою пріоритетів, обов’язків і сімейних статусів. Інакше штормові хвилі розіб’ють сімейний човен об скелясті береги.

4 місце

Тельці не мають чарівністі й не можуть похвалитися репутацією майстерних коханців. Але їм це і не треба – вони беруть наполегливістю. Якщо хтось їм сподобається, вони почнуть облогу і візьмуть “жертву” змором.

Але не варто радіти цій наполегливості – Тельці егоїсти і забезпечать своєму партнерові масу неприємних відкриттів. Найчастіше вони ставляться до жінки занадто споживацьки, як до речі для задоволення потреб.

3 місце

Скорпіон – непростий знак, який абсолютно очікувано опинився на третьому місці нашого рейтингу. Представники цього знака настільки складні й багаторівневі натури, що самі не знають, чому не роблять те, що говорять або говорять одне, а потім роблять інше.

Цей знак – природжений спокусник, але це не одухотворений порив, а справжня спокуса, яке принесе закоханим не щастя і натхнення, а біль і страждання.

2 місце

Стрільці створюють враження романтичних натур і сміливо йдуть під вінець, але виявилися на другому місці нашого рейтингу не просто так. Вони люблять всіх і завжди, так що не радимо вам чекати від них вірності навіть в шлюбі, “освяченому” іпотекою і трьома дітьми.

Стрілець буде любити, щиро і красиво, але рівно до того моменту, як вирішить полюбити когось ще. Так що радимо добре подумати перед тим, як йти зі Стрільцем в РАЦС – це ненадовго.

1 місце

Ми не будемо стверджувати, що Діви не вміють любити. Просто вони ховають свої емоції так глибоко в душі, що їх звідти і не дістанеш. Намагаючись розгледіти в своєму партнері люблячу людину, ви ризикуєте побачити… нічого. Не чекайте від Діви романтичних прогулянок і палких зізнань у коханні.

За матеріалами