Три скромних знаки Зодіаку, які є дуже пристрастними в ліжку
Цікаво знати

Три скромних знаки Зодіаку, які є дуже пристрастними в ліжку

Іноді дивишся на людину і здається, що вона зроблена з цілого шматка льоду. Вона — холодна, неприступна, скромна. Але дізнавшись її ближче, розумієш, що цей холод призначений не для всіх. А всередині Снігової Королеви горить такий вогонь пристрасті, що йому позаздрить будь-який вулкан!

Якщо хтось із цих знаків опиниться з вами в одному ліжку, то будьте впевнені — спокійно заснути у вас не вийде. Хто ж вони, таємничі скромники? Астрологи кажуть, що таких людей небагато. Отже, перевіримо: може саме ви є в цьому списку?

Водолій

Водолій не схильний розповідати про своє інтимне життя. Тому, на перший погляд, може здатися досить нудними. Однак, це не так. Люди, народжені під цим знаком, дуже пристрасні, схильні до експериментів і завжди готові спробувати щось нове наодинці зі своїм коханим. Для них найбільш цікаві ігри, спокусливий процес повільного стриптизу і масло для тіла…

Телець

Телець повинен добре дізнатися свого партнера, перш ніж розкривати свій пристрасний потенціал. Представник цього знака повинен як слід розслабитися, перш ніж розкриється для задоволень. Цей чутливий персонаж обожнює нескромні ігри і нові враження, які вони дарують.

Діва

Діви дуже стримані і обережні у звичайному житті. А свою справжню, пристрасну натуру вони відкривають тільки наодинці з близькою людиною. І тоді, партнер Діви розуміє, що в його ліжку будуть завжди вибухати феєрверки пристрасті. У звичайному житті, Діви відчувають постійну тривогу. Можливо тому, вони частіше обирають БДСМ практику, яка допомагає їм вирватися на волю. І тому, інтимне життя з ними завжди сповнено сюрпризів та звичайно — задоволенням.

За матеріалами