Три скромних знаки Зодіаку, які є дуже пристрастними в ліжку
Цікаво знати

Три скромних знаки Зодіаку, які є дуже пристрастними в ліжку

Іноді дивишся на людину і здається, що вона зроблена з цілого шматка льоду. Вона — холодна, неприступна, скромна. Але дізнавшись її ближче, розумієш, що цей холод призначений не для всіх. А всередині Снігової Королеви горить такий вогонь пристрасті, що йому позаздрить будь-який вулкан!

А якщо він опиниться з вами в одному ліжку, то будьте впевнені — спокійно заснути у вас не вийде. Хто ж вони, таємничі скромники? Астрологи кажуть, що таких людей небагато. Отже, перевіримо: може саме ви є в цьому списку?

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Водолій не схильний розповідати про своє інтимне життя. Тому, на перший погляд, може здатися досить нудними. Однак, це не так. Люди, народжені під цим знаком, дуже пристрасні, схильні до експериментів і завжди готові спробувати щось нове наодинці зі своїм коханим. Для них найбільш цікаві ігри, спокусливий процес повільного стриптизу і масло для тіла…

Телець (21 квітня — 20 травня)

Телець повинен добре дізнатися свого партнера, перш ніж розкривати свій пристрасний потенціал. Представник цього знака повинен як слід розслабитися, перш ніж розкриється для задоволень. Цей чутливий персонаж обожнює нескромні ігри і нові враження, які вони дарують.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діви дуже стримані і обережні у звичайному житті. А свою справжню, пристрасну натуру вони відкривають тільки наодинці з близькою людиною. І тоді, партнер Діви розуміє, що в його ліжку будуть завжди вибухати феєрверки пристрасті. У звичайному житті, Діви відчувають постійну тривогу. Можливо тому, вони частіше обирають БДСМ практику, яка допомагає їм вирватися на волю. І тому, інтимне життя з ними завжди сповнено сюрпризами та звичайно — задоволенням.

Джерело