Ці 5 помилок відлякують чоловіків! Уникайте їх, якщо не хочете його втратити
Життєві поради

Ці 5 помилок відлякують чоловіків! Уникайте їх, якщо не хочете його втратити

Жінка запросто може зруйнувати стосунки з коханим чоловіком, причому він у цьому взагалі не винен.

Є як мінімум п’ять способів все зіпсувати, і дама власноруч жене від себе партнера, можливо навіть цього не розуміючи. Якщо вашою метою не є розлучення з обранцем, то не робіть так!

Ось що заважає вам жити довго та щасливо разом із партнером:

1. Косметика. Дуже багато косметики!

Звичайно, кожна жінка хоче виглядати привабливо як для себе, так і для свого коханого. Ось тільки багато жінок не знають міри, коли починають наносити на шкіру один засіб за іншим, проводячи перед дзеркалом купу часу. Неприродність не тільки не подобається чоловікам, але ще й говорить їм про те, що без косметики дівчина почувається негарною та невпевненою. Не варто занадто захоплюватися косметикою і перетворювати нейтральний макіяж на “боевой раскрас”!

2. Любов до пліток

Чоловіки не люблять пліткарок, хоча й самі іноді не проти перемити комусь кісточки. Тим не менш, дівчата, які люблять розпускати плітки, втрачають свою привабливість в очах чоловіків, тому на подібні теми краще розмовляти з подружками, а не з коханою людиною.

3. Пластичні операції

Всі ми знаємо, до чого може призвести надмірне захоплення пластичними операціями. Багато чоловіків забороняють своїм партнеркам лягати під ніж хірурга, оскільки розуміють, якими серйозними можуть бути наслідки. І справа навіть не в тому, що хлопець не хоче, щоб дама себе псувала, а в тому, що в результаті такого втручання може постраждати її здоров’я.

4. Власництво

Сильна стать не любить жінок, які вважають чоловіка своєю власністю і поводяться відповідно. Від такої партнерки рано чи пізно хочеться втекти. Те саме стосується і дівчат, які дуже залежать від чоловіка і, забуваючи про власні інтереси, починають жити його життям.

5. Невдоволення та скарги на життя

У всіх часом настає не райдужний період і доводиться вирішувати проблеми, долати труднощі і миритися з поганим настроєм. Це цілком нормально. Але якщо жінка безупинно скаржиться і ниє, вигадуючи все нові й нові приводи для невдоволення, це набридає партнеру і одного разу він просто піде до більш життєрадісної та впевненої в собі дівчини, яка вміє справлятися з труднощами.

За матеріалами