Якщо хочете мати владу над чоловіком, робіть ці 12 речей
Життєві поради

Якщо хочете мати владу над чоловіком, робіть ці 12 речей

Зараз так багато жінок скаржиться на те, що їх чоловіки не такі. Нерішучі, бездушні, ледачі, а часом й інфантильні. Однак далеко не кожна розуміє, що допомогти чоловікові стати Чоловіком може саме жінка, яка з ним знаходиться.

Якщо хочете, щоб ваш чоловік, будь він чоловіком, нареченим або просто хлопцем, з яким зустрічаєтеся, став Чоловіком в найкращому сенсі цього слова, постарайтеся дотримуватися наступних правил, і результат не змусить себе чекати.

1. Він найкращий

У вас могло бути безліч різних стосунків до нього. Якісь були тривалими, якісь не дуже, якісь глибокі, якісь – ні, але всі вони завершилися. Нехай все, що було з іншими, залишиться в минулому. Якщо вирішили бути з цим чоловіком, значить, в ньому є щось таке, заради чого варто було це зробити. Отже, він кращий.

2. Вірте в свого чоловіка

Навіть якщо здається, що світ валиться, що він не встигне або вчасно не зорієнтується, все одно вірте в свого чоловіка. За старих часів чоловік, звертаючись до жінки, говорив: «Душа моя». Жінка – це та, хто наповнює чоловіка, та, хто йде за ним у що б то не стало.

3. Чоловік – опора

Навіть якщо здається, що він меншого досяг, навіть якщо він немічний або хворобливий. Він – опора, він чоловік по праву народження! Ставтеся до нього так, і він обов’язково нею стане.

4. Чоловік – захисник

Якщо він не може вирішити проблему сам, обов’язково знайде спосіб, як це можна зробити. Діліться з чоловіком страхами і побоюваннями, але не забувайте кожного разу додавати, що він коханий і бажаний.

5. Все йде з дому

Якщо вдома все гаразд, можна йти у «зовнішній світ». Тому якщо хочете, щоб чоловік був успішним, будьте берегинею домашнього вогнища. Наповнюйте будинок світом і любов’ю.

6. Хваліть свого чоловіка

Похвала для чоловіка – як компліменти для жінки. Вона додає йому сил, впевненості і значущості. Чим частіше жінка хвалить свого чоловіка, тим сильніше і внутрішньо більш наповненим стає її чоловік. Хваліть за кожну дрібницю, за кожну дію, яку він робить.

7. Поважайте його

Поважайте його думки, бажання, рішення, досягнення. Нам жінкам, не завжди можуть бути зрозумілі дії, які виконують чоловіки. Але що б не відбувалося, чоловік завжди усвідомлює всю ту відповідальність, яка на ньому є!

8. Будьте вірною і відданою йому

Будьте вірною і не порівнюйте коханого з іншими. І він буде щиро вдячний за все.

9. Не чекайте всього і відразу

Чим старша людина, тим більше часу їй може знадобитися на будь-які внутрішні зміни. Тут найголовніше – запастися терпінням і вірою в свого чоловіка. Пам’ятайте, що у кожної людини зміни відбуваються індивідуально.

10. Радьтеся зі своїм чоловіком

Радьтеся навіть в дрібницях. Ніхто не сперечається, що самі можете вирішити, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Але завжди пам’ятайте, що тепер ви не одна. Вас мінімум двоє, а значить, рішення має задовольняти всіх.

11. Не вимагайте, не чекайте, не примушуйте – просіть

Якщо щось потрібно, завжди можете про це попросити у свого чоловіка, але не варто думати, що завжди він відповість згодою. Буває таке, що він може відмовитися, а потім передумати і погодитися. Просто любіть його. Зрештою визначтеся, заради чого з ним: бо любите або тому що хочете, щоб він виконував те, що ви хочете? Якщо дійсно його любите, все трапиться так, як потрібно.

12. Будьте самодостатньою

Розвивайтеся, читайте, творіть, відвідуйте семінари та курси. Ми цікаві своїм половинкам тоді, когд не стоїмо на місці, коли ростемо і можемо поділитися один з одним чимось новим.

І не забудьте поділитися цією статтею з подругами!

За матеріалами