Чим чоловіки не можуть насититися у жінках
Натхнення

Чим чоловіки не можуть насититися у жінках

Що ж чоловікам так подобається у жінках? Ми опитали кілька десятків чоловіків, що у них викликає пристрасть та любов до жіночої статі. У відповідь ми отримали неймовірну суміш жіночих чар і чогось, про що не знали раніше.

1. Ви неймовірно м’які.

«Жінки завжди такі м’які. Мені подобаються ваші животики, і як можна припасти до ваших м’яких грудей»

2. Ви приємно пахнете.

«Мені подобається, як жінки пахнуть. Це приголомшливий мікс шампуню, парфумів та всього іншого, що ви там використовуєте у душі. Жінки пахнуть чудово. Майже увесь час»

3. Ваші материнські інстинкти

«Жінка стає набагато теплішою та дбайливішою до своїх чоловіків – чоловіка, друзів, – коли у неї з’являється дитина. А якщо ви ще й готуєте для нас, ми любитимемо вас вічно»

4. Ви сексуальні у бікіні.

«Вас можна любити тільки за одне бікіні, в якому ви виглядаєте шикарно, хоч би скільки ви скаржилися на свою товсту фігуру»

5. Ви можете слухати.

«Я краще поговорю із подругою, коли мені потрібно вирішити якусь емоційну проблему. Я відчуваю, що вона слухає мене краще, ніж хтось із моїх друзів-хлопців, і краще допоможе розібратися у собі»

6. Ви можете легко розповісти про свої почуття.

«Іноді ви думаєте, що нам все одно, тому що ми не сидимо як ваші подружки і не ділимося почуттями про те, який я радий, що зустрів її. Просто нам тяжко це робити. Вам дуже легко говорити про свої почуття».

7. Ви чудово підходите нам у ліжку.

«Здається, жіноче тіло ідеально підходить чоловічому, особливо якщо лягти в позі ложки – це просто чарівно»

8. Ви не боїтеся плакати та бути емоційними.

«Іноді я заздрю, наскільки жінкам можна показувати всі свої емоції. Чоловіки теж хочуть плакати, або виправдовувати поганий настрій ПМС, або поводитися як малі діти, але ми стримуємося і поводимося як мачо. Це вимотує»

9. Ваше тіло чудове.

«У кожному жіночому тілі стільки особистого та унікального! Просто дивитися, як жінка йде вулицею – це набагато цікавіше, ніж спостерігати за чоловіком. Вся справа в стегнах, як ви ними крутите, як співала Шакіра “hips don’t lie”.

10. Ви дуже сексуальні на підборах.

«Ніщо не прикрашає ваші ноги так, як сексуальна пара туфель на підборах. Нам це подобається, навіть якщо так ви стаєте трохи вищими за нас. Просто не забувайте носити з собою балетки в сумці, тому що це дратує – постійно чути ваше скиглення під кінець вечора»

11. Ви чудово виглядаєте навіть у піжамі.

«Нам подобається, коли ви вбираєтеся на вулицю, але є щось дуже сексуальне і в тому, коли ви вдома, без макіяжу та у простій піжамі».

За матеріалами