24 речі, які чоловіки вважають в жінках безкінечно милими
Натхнення

24 речі, які чоловіки вважають в жінках безкінечно милими

1. Поринати в мрії. Чоловікам подобається, коли ви мрієте наяву, вони зазвичай дуже логічні, ви ж приносите диво в їхнє життя.

2. Все прояснювати. Чоловіки вдячні вам за те, що ви, без гніву, пояснюєте ситуацію, перш ніж вирішите просунутися далі у стосунках.

3. Турбуватися про чоловіків як про дітей. Іноді, коли чоловіки на емоціях, їм буває важко відчувати себе в безпеці, ви заспокоюєте їх, граючи роль матері, коли це необхідно.

4. Ставити чоловіків в безвихідну ситуацію. Коли ви задаєте питання на подобі: «Я товста?», чоловіки розуміють, що ви хочете обнімашок, і це дуже мило виглядає.

5. Думати, що ви – королева. Ви – королівської крові. Добра, щедра, доброзичлива, любляча, і чоловікам подобається, що вони можуть розділити престол з вами.

6. Проявляти пасивну агресію. Коли ви стаєте уїдливими і образливими, це прекрасний привід зірвати з вас одяг.

7. Приймати ненайкращі рішення. Чоловіки зітхають з полегшенням, коли ви дозволяєте їм бути лідерами і довіряєте їм достатньо для того, щоб вони зробили щось за вас.

8. Очікувати, що чоловіки зрозуміють тонкі натяки. Чим більше чоловіки вчаться розуміти ваші натяки, тим більше це вміння допомагає їм у спілкуванні з іншими людьми.

9. Давати час чоловікам піти в себе. Чоловіки вдячні вам за те, що ви не відмовляєтеся від них, коли вони абстрагуються, щоб впоратися з вагою проблем, які на них навалилися.

10. “Красти” їжу з тарілки чоловіків. Це симпатичний прояв любові!

11. Те, як ви ставитеся один до одного. Жіночі сварки, примирення, вияви любові виглядають сексуально.

12. Сексуально домагатися його. Чорт забирай, це дуже збуджує!

13. Размовляти під час фільму. Чоловіки вважають це проявом вашої уваги до них.

14. Робити макіяж. Чоловіки цінують, що ви хочете добре виглядати як для себе, так і для нього, але вони вважають вас привабливою і без макіяжу.

15. Намагатися загравати з іншими чоловіками. Вони люблять перемагати і завойовувати вас знову і знову.

16. Божеволіти від того, що чоловіки не можуть читати між рядків. Ви так мило злится при цьому, що чоловіки хочуть негайно затягти вас у постіль.

17. Не знати, як себе вести, коли вам роблять компліменти. Чоловікам подобається, як ви іноді соромитеся.

18. “Надувати” губи. Це дуже сексуально.

19. Не завершити думку. Тому що ви, ймовірно, хочете, щоб це зробили чоловіки.

20. Затащити його в ліжко, а потім намагатися піти. Чоловікам подобається невелика боротьба перед сеkсом.

21. Грати в дурні ігри. Чоловіки цінують ваші акторські здібності.

22. Думати, що чоловік не може постраждати. Чоловіки цінують вашу віру в них і в їх суперсилу.

23. Не знати, чого ви хочете. Це так мило. Чоловікам подобається, коли дівчата спантеличені, вони відразу ж кидаються їм на допомогу.

24. Не вірити в себе. Чоловіки вірять в вас. Моменти невпевненості бувають у всіх. Однак найкрасивіший момент для них – коли ви не помічаєте свою унікальність, привабливість, добросердечність, силу.

За матеріалами