8 речей, які чоловіки ненавидять у жінках. Їх це реально бісить!
Психологія

8 речей, які чоловіки ненавидять у жінках. Їх це реально бісить!

1. Занадто багато макіяжу.

Так. Ми знаємо, що дами роблять макіяж, не щоб подобатися чоловікам. Вони роблять це, щоб догодити собі, але іноді це занадто. І повірте мені, це дійсно відштовхує чоловіків. Чим менше тим краще.

2. Надмірна впевненість.

Так, це теж непривабливо! Звісно, ви повинні пишатися тим, чого досягли, і ким ви є, але є тонка грань між упевненістю і хвалькуватістю.

3. Нездатність вести розмову.

Багато чоловіків скаржилися про своїх нудні побачення. Один хлопець каже: «Я намагаюся ставити запитання і чую тільки: «Все в порядку», «ага» і «ну так».

4. Погана особиста гігієна.

Тепер це, очевидно, відноситься як до чоловіків, так і до їх відповідної жінки. Погана особиста гігієна неприваблива, незалежно від статі.

5. Надмірна приставучість.

Так, це правда, що чоловіки дійсно потребують відчуття, що вони комусь потрібні і їй хтось хоче, але водночас це дуже дратує мати дуже “липучого” партнера!

6. Надмірна гучність.

Противно! Особливо якщо хтось кричить тобі на вухо.

7. Зарозумілість.

Будь ласка! Просто припиніть, ви – не найрозумніша жінка на світі. Не можна знати всього і бути кращою за інших. На кожен товар – свій покупець, як то кажуть. І якщо ви вважаєте себе кращою від інших жінок, знайде, що швидше за все “ті інші” підуть з чоловіками, а не ви.

8. Дурість.

Сюди відносяться ті жінки, які люблять багато говорити на теми (здебільшого чоловічі), в яких зовсім не розуміються. В деяких моментах краще промовчати, щоб не виглядати по-дурному.