Ваша найгарячіша риса — відповідно до знаку Зодіаку
Цікаво знати

Ваша найгарячіша риса — відповідно до знаку Зодіаку

Знак Зодіаку може дуже багато розповісти про хороші (і не дуже хороші) риси характеру, а як щодо вашої найяскравішої якості? Чим ви притягуєте партнерів?

Ось інформація, яка не тільки допоможе краще впізнати себе, а й носить практичний характер: знати свої сильні сторони завжди корисно:

ОВЕН

Ви вкрай незалежні, чим і притягуєте партнерів із неймовірною силою. Ви ведете за собою, ви не дозволяєте нудьгувати. Ви – це саме життя. Отже динамічні, живі, інтригуючі стосунки — гарантовані.

Ця якість також проявляється і в спальні: ви проактивні, ви не боїтеся брати кермо влади в свої руки і озвучувати найсміливіші фантазії.

ТЕЛЕЦЬ

Впевненість у собі та внутрішня сила — ось те, що притягує до вас. Куди б ви не пішли, завжди будете у центрі уваги. За що б не взялися, все вийде.

Не дивно, що до вас тягнуться романтично налаштовані партнери. Вони інтуїтивно відчувають, що з вами буде страшенно гаряче. І що важливо – надійно.

Ви спокійні, ви самодостатні та впевнені у собі, а значить жодних заборон та табу у спальні.

А якщо щось не таке? Плювати — з вами завжди буде супер!

БЛИЗНЮКИ

Ви любите інтригу, гру, тому побачення з вами – свого роду квест. Ви любите залишатися трохи недосяжними, тому людям доводиться попітніти, щоб привернути вашу увагу та завоювати довіру.

Ігри в кішки-мишки – ось що заводить вас і дарує приємне передчуття. Тому, хто виграє, пощастить і він не буде розчарований. Ви зовсім не кокетуєте і не набиваєте собі ціну – ви просто не любите, коли нудно.

РАК

Ви безтурботні та волелюбні, що дуже сексуально. Проте, в той же час дуже непередбачувані.

Ви можете бути спокійними та ласкавими, а вже за хвилину — наполегливими та владними. Це тримає партнера у напрузі, манить і притягує зі страшною силою. Як вас не любити? Це ж неможливо!

ЛЕВ

Ви любите близькість та емоційно яскраві, особливі стосунки. Вони, як і людина, з якою зустрічаєтеся, повинні бути такими, що запам’ятовуються, інакше вам це нецікаво.

Одне з ваших улюблених занять – фізична близькість після довгої прелюдії до кохання. Це вибух почуттів та емоцій, це щось справді чудове та незабутнє. Це справді збуджує і манить, і водночас задовольняє вашу потребу в драмі. Інакше нудно та нецікаво.

ДІВА

У вас буйна уява. Хоча на перший погляд ви можете здатися сором’язливими і занадто прямолінійними, всередині — величезний потенціал. У Діви завжди багато ідей і фантазій щодо фізичної близькості, проте для цього необхідно дізнатися її краще.

Як? Просто зазирнувши у ваші очі.

ТЕРЕЗИ

Ви можете зачарувати будь-кого — просто розмовляючи. Вся справа в тому, наскільки спокусливо і привабливо ви вимовляєте слова, речення, викладаєте свої думки.

Вас просто неможливо забути: вашу красу, тембр голосу, рухи, пластику. Це заводить партнерів буквально з перших хвилин знайомства.

СКОРПІОН

Найпривабливіше в вас це таємниця, яку ніхто не може розгадати. Іноді ви можете бути непередбачуваними і навіть дикими, що інтригує людей, з якими зустрічаєтеся.

Ви не любите одноманітності і монотонності поблизу, тому іноді пробуєте щось зовсім незвичайне і неймовірне.

СТРІЛЕЦЬ

Ви – пікантний партнер, тому що поєднуєте дивовижну легкість із бажанням спробувати щось нове.

У спальні ви спокійні і лише загадково усміхаєтеся, натякаючи, що не проти поекспериментувати, щоб усім було цікаво. З вами ніколи не буває нудно!

КОЗЕРІГ

Ви практичний знак Зодіаку і методично долаєте всі перешкоди, щоб приступити до «справи». Це привабливо як у залі засідань, так і спальні. Коли справа доходить до останнього, ви все ж таки віддаєте перевагу близькості без надмірностей або метушні.

Звичайно, перевдягання та рольові ігри для романтичного вечора — досить кумедні, але ви хотіли б швидше перейти до заключних акордів. Ви вмієте отримувати задоволення і дарувати його – впевнено та без зайвого шуму.

ВОДОЛІЙ

У вас дуже цікавий розум, який постійно намагається докопатися до істини і завжди сумнівається. Не дивно, що ви такі привабливі для партнерів, які намагаються розгадати ваші думки.

Вони також цінують вашу дивовижну чесність і щирість, які допомагають вам відверто говорити про те, чого хочете.

РИБИ

Ви відкриваєтеся, коли вдається пристосуватися до ситуації, тобто почуватися як риба у воді.

Ваша весела, творча натура буквально зачаровує партнерів, яким не терпиться дізнатися про вас ближче. Вони більше ніж впевнені: у спальні з вами буде чудово. Що ж, не зволікайте – стрибайте вдвох в океан любові та насолоди!

За матеріалами